Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Bartosz Roszewski

OGROMNY PROBLEM - AWARIA PORTAL BIURA

Polecane posty

Witam,

Nie wiem co jest przyczyną ale to jest jakaś masakra... W dwóch już naszych firmach wystąpiła następująca sytuacja. Klient wczytując dokumenty w sierpniu za lipiec wgrał je nam do portalu. My księgując teraz te faktury mamy je powiązane z innymi wpisami ze wcześniejszych miesięcy. Na przykład. Klient nam wrzucił fakturę np. z Biedronki, a ona jest powiązana z fakturą z maja z ORLENu. Na podglądzie wgranego dokumentu również jest ORLEN, a nie BIEDRONKA. To jakaś gigantyczna pomyłka dla mnie. Wszystkich klientów przekonywaliśmy, że będą mieć miejsce gdzie faktury będą bezpiecznie przechowywane. A teraz zniknęły i nadpisały się z innymi. A to nie są firmy po parę faktur a po kilka tysięcy.

Dzień dobry,

niezbędne będzie przesłanie dodatkowych informacji pozwalających na weryfikację opisanego przez Pana problemu. Dane wrażliwe proszę przesłać przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję z firmą InsERT pod numerem INS-674250.

Do analizy proszę o przesłanie numeru NIP klienta oraz informację skąd zniknęły wspomniane dokumenty: nexo czy Portal Biura? 

4 godziny temu, Bartosz Roszewski napisał:

My księgując teraz te faktury mamy je powiązane z innymi wpisami ze wcześniejszych miesięcy.

Co to oznacza? Dokumenty podmieniły się na zapisach w InsERT nexo?

4 godziny temu, Bartosz Roszewski napisał:

A dodatkowo coś takiego jeszcze...

Powinno być już w porządku.

11 godzin temu, Bartosz Roszewski napisał:

Wszystkich klientów przekonywaliśmy, że będą mieć miejsce gdzie faktury będą bezpiecznie przechowywane. A teraz zniknęły i nadpisały się z innymi. A to nie są firmy po parę faktur a po kilka tysięcy.

Nie chcę umniejszać wagi problemu, ale warto też klientów uświadamiać, że na razie jest to funkcjonalność dostępna w Laboratorium i różne dziwne rzeczy mogą się dziać. W regulaminie czytamy m.in. "(...) funkcjonalności udostępniane w ramach Laboratorium udostępniane są w wersji próbnej/eksperymentalnej, a tym samym nie stanowią one ostatecznie dopracowanej wersji funkcjonalności." i "Użytkownik korzysta z funkcjonalności na własne ryzyko. (...)".

Dzień dobry.

Problem namierzony i wkrótce poprawiony :). 

Panie Bartoszu - indywidualnie z Panem ustalę drogę rozwiązania, natomiast systemowe rozwiązanie zapewne na dniach opublikujemy. 

Dzień dobry,

Rozwiązanie działa. Troszkę mnie przeraziła odpowiedź Pana Jacka ale znowu widzę, że zachowaliście się wzorowo :) To czekamy na aktualizację a podmioty z błędem będziemy na razie poprawiać ręcznie. Wielkie DZIĘKI!