Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Bartosz Roszewski

OGROMNY PROBLEM - AWARIA PORTAL BIURA

Polecane posty

Witam,

Nie wiem co jest przyczyną ale to jest jakaś masakra... W dwóch już naszych firmach wystąpiła następująca sytuacja. Klient wczytując dokumenty w sierpniu za lipiec wgrał je nam do portalu. My księgując teraz te faktury mamy je powiązane z innymi wpisami ze wcześniejszych miesięcy. Na przykład. Klient nam wrzucił fakturę np. z Biedronki, a ona jest powiązana z fakturą z maja z ORLENu. Na podglądzie wgranego dokumentu również jest ORLEN, a nie BIEDRONKA. To jakaś gigantyczna pomyłka dla mnie. Wszystkich klientów przekonywaliśmy, że będą mieć miejsce gdzie faktury będą bezpiecznie przechowywane. A teraz zniknęły i nadpisały się z innymi. A to nie są firmy po parę faktur a po kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu

Dzień dobry,

niezbędne będzie przesłanie dodatkowych informacji pozwalających na weryfikację opisanego przez Pana problemu. Dane wrażliwe proszę przesłać przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję z firmą InsERT pod numerem INS-674250.

Do analizy proszę o przesłanie numeru NIP klienta oraz informację skąd zniknęły wspomniane dokumenty: nexo czy Portal Biura? 

4 godziny temu, Bartosz Roszewski napisał:

My księgując teraz te faktury mamy je powiązane z innymi wpisami ze wcześniejszych miesięcy.

Co to oznacza? Dokumenty podmieniły się na zapisach w InsERT nexo?

4 godziny temu, Bartosz Roszewski napisał:

A dodatkowo coś takiego jeszcze...

Powinno być już w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
11 godzin temu, Bartosz Roszewski napisał:

Wszystkich klientów przekonywaliśmy, że będą mieć miejsce gdzie faktury będą bezpiecznie przechowywane. A teraz zniknęły i nadpisały się z innymi. A to nie są firmy po parę faktur a po kilka tysięcy.

Nie chcę umniejszać wagi problemu, ale warto też klientów uświadamiać, że na razie jest to funkcjonalność dostępna w Laboratorium i różne dziwne rzeczy mogą się dziać. W regulaminie czytamy m.in. "(...) funkcjonalności udostępniane w ramach Laboratorium udostępniane są w wersji próbnej/eksperymentalnej, a tym samym nie stanowią one ostatecznie dopracowanej wersji funkcjonalności." i "Użytkownik korzysta z funkcjonalności na własne ryzyko. (...)".

Udostępnij ten post


Link to postu

Dzień dobry.

Problem namierzony i wkrótce poprawiony :). 

Panie Bartoszu - indywidualnie z Panem ustalę drogę rozwiązania, natomiast systemowe rozwiązanie zapewne na dniach opublikujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Dzień dobry,

Rozwiązanie działa. Troszkę mnie przeraziła odpowiedź Pana Jacka ale znowu widzę, że zachowaliście się wzorowo :) To czekamy na aktualizację a podmioty z błędem będziemy na razie poprawiać ręcznie. Wielkie DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu

×