Skocz do zawartości

Błąd przy dearchiwizacji

Polecane posty

Dzień dobry,

W dniu wczorajszym chciałam zaktualizować Sello do aktualnej wersji (z 1.34.1). Niestety po konwersji w bazie danych pojawiły się problemy - paczki nie przypisywały się do transakcji.
Postanowiłam, że wrócę do poprzedniej wersji i wolnym czasie postaram się ponownie zaktualizować program. Niestety przy dearchiwazji bazy pojawił się błąd (kiedy pasek dearchiwizacji doleciał do końca): "Wartość kompensowanych należności różni się od wartości kompensowanych zobowiązań".

sello_blad.png.d844a30d91210b4d16f6fbd05cd7b817.png
Bardzo proszę o pomoc. Nie mam teraz ani starej wersji, ani nowej. A do poniedziałku coraz bliżej....

Miłego dnia,
Anna

 

Link to postu

Ja przekonwertowałam już bazę do 1.35.1. Ale jak zobaczyłam błędy to odinstalowałam 1.35.1, zainstalowałam 1.34.1 i chciałam zdearchiwizować bazę sprzed konwersji.

Ale mam nowy trop:
1. Nie mogę także zdearchiwizować żadnej bazy danych z Subiekta
2. Nie mogę założyć nowej bazy danych ani w Sello, ani w Subiekcie.

Wygląda jakbym zawiesiła serwer SQLa (choć baza Subiekta i Rachmistrza działa normalnie) - nie mogę tylko tworzyć nowych baz.

Jakiś pomysł?

Link to postu
9 minut temu, Anna Osiwalska napisał:

Ja przekonwertowałam już bazę do 1.35.1. Ale jak zobaczyłam błędy to odinstalowałam 1.35.1, zainstalowałam 1.34.1 i chciałam zdearchiwizować bazę sprzed konwersji.

Nie ma takiej potrzeby. Po prostu uruchom 1.34 bez dokonywania dearchiwizacji.

Link to postu
Dnia 8.08.2020 o 12:51, Anna Osiwalska napisał:

w bazie danych pojawiły się problemy - paczki nie przypisywały się do transakcji.

Można trochę więcej szczegółów? Nie do końca rozumiem na czym polega problem.

Dnia 8.08.2020 o 12:51, Anna Osiwalska napisał:

"Wartość kompensowanych należności różni się od wartości kompensowanych zobowiązań"

To nie wygląda jak błąd Sello. Czy oby Sello nie zostało przypadkiem zainstalowane w lokalizacji w której zainstalowany jest już Subiekt?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...