Skocz do zawartości

Ilość produktów w Vendero

Polecane posty

Witam.

Przymierzam się do zakupu Vendero (obecnie korzystam z ShopGold) i mam następujące pytania :

1. Czy liczba modeli wpływa na ilość produktów do wykorzystania w licencji Vendero? Czy jeżeli mam np. Model : Pręt gwintowany i jego kilka odmian tj. M6, M8, M10 itd - to dla licencji jest to jedna pozycja w kilku odmianach i tak synchronizowana, czy jest to kilka pozycji?

2. Czy Nexo PRO w jakiś sposób przyporządkowuje drzewo kategorii stworzone w Vendero np. jako Działy Sprzedaży. W naszym przypadku jest to np. :

  1. Kategoria główna : Mocowania
  2. Podkategoria Mocowań: Wkręty
  3. Podkategoria Wkrętów : Wkręty konstrukcyjne
  4. Podkategoria Wkrętów konstrukcyjnych : Z łbem stożkowym.

Dopiero w tej podkategorii wkręty dzielą się ze względu na cechy (Nierdzewne, Biały Ocynk, Żółty Ocynk, itd.)

Jeżeli tak się nie dzieje to sugerowałbym wprowadzenie takiej funkcjonalności.

 

Pozdrawiam, Prezes Bercik

Link to postu

Dzień dobry,

Dnia 9.08.2020 o 23:28, Robert Schmidt napisał:

1. Czy liczba modeli wpływa na ilość produktów do wykorzystania w licencji Vendero? Czy jeżeli mam np. Model : Pręt gwintowany i jego kilka odmian tj. M6, M8, M10 itd - to dla licencji jest to jedna pozycja w kilku odmianach i tak synchronizowana, czy jest to kilka pozycji?

Tak, vendero każdy model i utworzoną w rezultacie kartotekę, traktuje jako osobne pozycje.

Dnia 9.08.2020 o 23:28, Robert Schmidt napisał:

2. Czy Nexo PRO w jakiś sposób przyporządkowuje drzewo kategorii stworzone w Vendero np. jako Działy Sprzedaży.

Proszę zapoznać się z tematami o wariantowaniu i tworzeniu drzewa kategorii w vendero.

Jak stworzyć drzewo kategorii towarów w vendero?

Jak stworzyć dla vendero modele i wariantowanie towarów w Subiekcie nexo?

Edytowane przez Przemysław Werner
e-Pomoc techniczna
Link to postu

Witam.

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety to nie jest odpowiedź na moje pytanie (nr 2). Dotyczyło ono stworzenia drzewa kategorii w Nexo, a nie w Vendero. W Vendero macie to Państwo bardzo fajnie zrobione : łatwe i szybkie do stworzenia. Niestety w Nexo tego się zrobić chyba nie da. Proszę zobaczyć na mój przykład. Takich kategorii (stworzonych w Shopgold) mamy dość sporo, co bardzo uporządkowuje nam działalność. W załącznikach zdjęcia poszczególnych etapów "schodzenia w dół drzewa". 

 

Pozdrawiam.

Drzewo 1.png

Drzewo 2.png

Drzewo 3.png

Drzewo 4.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...