Skocz do zawartości

Raporty - jak udostępnić wyliczenia podatków?

Polecane posty

Dzień dobry,
przenieśliśmy Pani pytanie w odpowiedniejsze miejsce. 

Rozumiem, że klient nie widzi kwot przelewów na stronie Start za wybrany okres? Czy za ten okres zostały wyliczone deklaracje? Czy pojawiają się jakieś błędy podczas wysłania Raportu Przelewy za ten okres? Jeżeli nie, proszę wejść w Podgląd Portalu Biura tego klienta i sprawdzić, czy na stronie Start pojawia się specjalny komunikat np. "Brak wyliczeń za lipiec 2020" lub "Witamy w Portalu Biura" upewniając się, że przy tytule "Wyliczenia podatkowe i wynagrodzenia" wybrany jest odpowiedni miesiąc.
Idąc dalej, czy na stronach z Podatkami i Składkami ZUS w odpowiedniej sekcji (czy to dla właściciela/wspólników, firmy czy pracowników) występują dane za wybrany miesiąc?
Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dzień Dobry, 
Mam ten sam problem. Udostępniłam  raporty za lipiec 2020.  W odpowiednich zakładkach/sekcjach są widoczne dane . Na stronie startowej mam informację "Brak wyliczeń za m-c lipiec" 
Automatycznie jako miesiąc wyliczeń podatkowych i wynagrodzeń jest Sierpień i nie można tego zmienić. Poprzednie miesiące w kalendarzu są  szare i nie można ich wybrać. 
 

Link to postu

Dzień dobry.

Oczywiście jest to błędna sytuacja, która jest skutkiem ostatnich zmian interfejsowych na stronie Start. Problem ten jest nam znany i zostanie naprawiony w kolejnej wersji. 

Występuje dlatego, że w tym momencie na stronie Start zadania pojawią się dopiero w kolejnym miesiącu, od miesiąca założenia Portalu Biura. Problem więc występuje jedynie dla pierwszego miesiąca. Kolejne miesiące będą już prawidłowo wyświetlane na stronie startowej.

Tak jak Pani zauważyła, dane na Portalu Biura są dostępne na odpowiednich stronach z podatkami i składkami ZUS. Problem jest związany tylko ze stroną Start.

Edytowane przez Katarzyna Tubielewicz
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...