Skocz do zawartości

Tytuły aukcji w SZCZEGÓŁACH TRANSAKCJI

Polecane posty

@Bartosz Rosa, czy jest możliwe umieszczenie w zakładce SZCZEGÓŁY TRANSAKCJI - oprócz nazw towarów - tytuły aukcji? W moim przypadku mam różniące się znacznie nazwy towarów i tytuły aukcji, do tego dochodzą rozmiary, które najczęściej dla sprawniejszej obsługi mam również na końcu tytułu, jednak pracując w ten sposób bardzo często zanim zapakuję towar klikam enter na transakcji i wtedy w nowym oknie mam tytuł i wiem, co spakować. Nie wiem jaka jest specyfika pracy innych użytkowników, ale bardzo by mi to usprawniło pracę, ponieważ nie musiałbym przeklikiwać czy to enterem na transakcję (jeśli jest to jeden towar) czy odpalać stronę zamówienia Allegro (jeśli w transakcja składa się z kilku towarów).

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu

Myślę, że jest to do zrobienia, ale obawiam się, że nie każdy będzie chciał takie dodatkowe dane mieć. Niektórzy drukują podgląd transakcji do pakowania i dodatkowe dane mogą i zapewne rozszerzą sam wydruk. Konfigurowanie tego widoku nie jest już takie proste i wymaga stworzenia takiego dodatkowe rozwiązania. Ale zdaje się ktoś na forum robił swoje własne podglądy tych widoków (są one zapisane w bazie danych), może będzie w stanie podzielić się rozwiązaniem.

Link to postu
Dnia 24.08.2020 o 07:20, Bartosz Rosa napisał:

Myślę, że jest to do zrobienia, ale obawiam się, że nie każdy będzie chciał takie dodatkowe dane mieć. Niektórzy drukują podgląd transakcji do pakowania i dodatkowe dane mogą i zapewne rozszerzą sam wydruk. Konfigurowanie tego widoku nie jest już takie proste i wymaga stworzenia takiego dodatkowe rozwiązania. Ale zdaje się ktoś na forum robił swoje własne podglądy tych widoków (są one zapisane w bazie danych), może będzie w stanie podzielić się rozwiązaniem.

Masz na myśli podglądy widoku SZCZEGÓŁÓW TRANSAKCJI? Z chęcią bym je zobaczył, może ktoś udzieli się w tym temacie. :)

Aktualnie nie drukuję niczego podczas realizowania zamówień, kiedyś wspierałem się listą wysyłkową i tam faktycznie tytuły aukcji mam na wzorcu wydruku, jednak obecnie z tego nie korzystam.
 

Link to postu

Mnie się udało stworzyć własny widok podglądu transakcji i śmiga. Fakt. Nie było to proste. Po pierwsze ściągnąć pliki XML i XSL z bazy danych. Po drugie przerobić odpowiednio zapytania w pliku XML. Po trzecie zabawa w pliku xsl, aby odpowiednio było widoczne. Formatowania itp. I na końcu po czwarte wgrać z powrotem pliki XML i XSL do bazy danych. I jeszcze Post Scriptum po piąte, po każdej aktualizacji Sello, która aktualizuje bazę danych, pamiętać, aby wgrać ponownie te pliki do bazy.

  • Lubię to 2
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...