Skocz do zawartości

Instalacja, przeniesienie bazy danych podmiotu

Polecane posty

Dzień dobry, 

zainstalowałam Rewizor GT na nowym laptopie ver. 1.63 SP2 HF1 lokalnie i chcę przenieść bazę danych podmiotu (jeden podmiot) z poprzedniego laptopa ver. 1.62.

Na starym był Windows 7 a na nowym Windows 10. Co jeszcze trzeba zrobić bo archiwizacja na starym i de archiwizacja na nowym sprzęcie nie powiodła się. Prawdopodobnie ma to związek z MSSQL ale ja na tym już się nie znam i potrzebuję kawę na ławę. Dzięki. Pozdrawiam wszystkich Użytkowników.

Księgowa E. 

Link to postu

W tej kwestii archiwizacja przebiegła OK. Mam wszystko na dysku i na pendrivie.  Tylko wgranie bazy podmiotu na nowy laptop po zainstalowaniu INSERT GT nie jest możliwe z poziomu dearchiwizacji. Mam plik i kiedy podaję ścieżkę do dearchiwizacji podmiotu na nowym laptopie to jest polecenie wybierz folder i podaję dysk z kopią podmiotu z ostatniej archiwizacji.

System pyta czy nadpisać plik, ja podaję tak i nie tworzy się podmiot w nowym programie. Muszę wtedy przerwać dearchiwizację. 

 

Link to postu

Dziękuję, 

udało mi się utworzyć nową bazę na nowym laptopie ale dearchiwizacja nie odtwarza danych z poprzedniego podmiotu  i nie mam planu kont. Jest tylko nowy podmiot z nową nazwą. 

Czy jest możliwe przeniesienie jeszcze raz całego podmiotu z poprzedniego laptopa na ten nowy? Może być pod inną nazwą ale żeby chociaż mieć skopiowany plan kont i wówczas  B.O. sobie wpiszę ręcznie. 

 

Link to postu

To generalnie powinno działać bez problemu w taki sposób jak w artykule e-pomocy. Czy dearchiwizacja przerywana jest jakimś błędem? Jakim?

Może Pani również zamówić usługę zdalną w celu rozwiązania problemu. W takim przypadku proszę o bezpośredni kontakt.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...