Skocz do zawartości

Wydruki listów przewozowych

Polecane posty

  • 4 miesiące temu...

Wątek przydatny, bo rozwiązał taki sam problem i u mnie, ale czy nie bardziej intuicynie było by gdyby drukarka ustawiona w konfiguracji wydruków etykiet była jawnie wybrana ? Ja cały czas myślałem, że skoro widoczna jest domyślna to będzie to domyślna drukarka z ustawień systemowych windows.

Panie @Bartosz Rosa co Pan sądzi o mojej sugestii?

Pozdrawiam Leszek

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

W słowniki wydruki dla wydruku inpost etykieta mam wskazaną drukarkę zebra (nie jest to domyślna drukarka systemu windows).

Ogólnie to ta konfiguracja działa poprawnie bo z poziomu paczek - > druki do paczek domyślnie zaznaczoną mam inpost etykieta i klikam drukuj i trukuje mi na tej zebrze, natomiast mi chodzi o to, że w tym oknie na dole obok napisu Drukuj na drukarce jest napis (domyślna) no i teraz ja cały czas myślałem że domyślna w sensie w systemie windows. Wydaje mi się, że gdyby w tym przypadku tam była po prostu nazwa tej drukarki wybranej w konfiguracji wydrukó etykiet to było by to bardziej intuicyjne.

sello_druk_do_packzi.jpg

Link to postu

Z uwagi na to, że u mnie zmienia się drukarka zwykła w trakcie pracy, już jakiś czas myślałem o ew. zmianch w tym oknie. Mnie przydałby się taki widok (co zaspokoiło by potrzebę kolegi również):

obraz.png.f4855eebe118a6f54322f3d1b194c933.png

 

Przypominał by on aktualnie domyślne wybrane drukarki i sygnalizował ew. zmianę do wykonania przy zmianie stanowiska i drukarek.

Link to postu
1 minutę temu, Bartosz Rosa napisał:

Zapiszę temat do zbadania, bo generalnie okno to było tworzone pod wydruki Sello, natomiast potem pojawiły się wydruki PDF w których Sello jedynie pośredniczy, więc ten wybór drukarki tutaj może mocno zależeć od tego jaki typ wydruku jest robiony.

Warto coś przerobić. To przy okazji: przydała by mi się opcja do 1-kliku: odznacz wszystko. (np. mam domyślnie zaznaczoną jedną opcję u każdego kuriera i chcę zaznaczyć tylko drugą np. dla 5 dostawców = 10 klików. Przy opcji 'odznacz wszsytko' klików jest 6.)

 

?

Link to postu

Spróbuj dwukliknąć na labelce z nazwą albo na wydruku. Pierwsza opcja zaznacza i odznacza wszystkie wydruki danego dostawcy. Dwuklik na wydruku zaznacza i odznacza ten wydruk u wszystkich dostawców. Nie wiem czy akurat w tym wypadku pomoże ale warto wiedzieć,  że jest taka opcja :) #ukryteficzery

Link to postu
4 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Spróbuj dwukliknąć na labelce z nazwą albo na wydruku. Pierwsza opcja zaznacza i odznacza wszystkie wydruki danego dostawcy. Dwuklik na wydruku zaznacza i odznacza ten wydruk u wszystkich dostawców. Nie wiem czy akurat w tym wypadku pomoże ale warto wiedzieć,  że jest taka opcja :) #ukryteficzery

Działa! To już jest krok naprzód w oszczedzaniu klików i ?️...

 

edit: https://forum.insert.com.pl/index.php?/search/&q=%23ukryteficzery&quick=1

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
  • Lubię to 1
Link to postu
13 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Przypominał by on aktualnie domyślne wybrane drukarki i sygnalizował ew. zmianę do wykonania przy zmianie stanowiska i drukarek.

A nie lepiej wprowadzić możliwość przypisywania drukarek do każdego stanowiska? Jak pracować na pięciu stanowiskach z pięcioma osobnymi Zebrami?

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...