Skocz do zawartości

OSZUSTWA INPOST

Polecane posty

Witam, od pewnego czasu sprawdzam specyfikacje do FV od InPost. Zauważyłem że do wielu przesyłek mam wykonywaną weryfikacje wymiarów i doliczana jest opłata na kształt przesyłki która jest idealnie prostokątna, nie posiada żadnych wystających, owalnych, okrągłych elementów, kartonowe opakowanie owinięte w folie. Na każdej FV tracę po kilka stówek. Zgłaszane reklamacje są rozpatrywane na moją korzyść, ale ile można, sprawa wielokrotnie zgłaszana do opiekuna oraz InPost bez żadnej reakcji! \

Wszystko oczywiście zbiegło się z możliwością zakupu opakować od InPost w menadżerze paczkomatów.

InPost jak zawsze oszukuje, ta firma nigdy nie będzie uczciwa!

Każdemu kto z nimi współpracuje radzę sprawdzać specyfikacje do FV.

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Przyzwyczaj się, temat bardzo znany i często opisywany, prawie co dzień widzę podobne informację, najrozsądniej chyba umowę anulować lub jej nie przedłużyć, skorzystać z pre paid i zewn. brokera bo zrobi podobne ceny, a im przeważnie nie doliczają z powietrza bo tam każda reklamacja zostanie złożona ? ja tak robię i do tej pory nie miałem od dwóch lat żadnych nieprzyjemności z wymyślonymi weryfikacjami, rozmiarami xx większymi niż w rzeczywistości i nie chodzi o wagę gabarytową dla jasności, bo może sprawdź czy paczki nie są po prostu zbyt duże, powodzenia z reklamacjami bo mało kiedy je uznają ?

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.11.2020 o 10:34, M. K. napisał:

Ja z InPostem jestem w sądzie o te dopłaty. Każdą sprawę najlepiej dodatkowo zgłaszać jako skargę do Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

https://cik.uke.gov.pl/uslugi-pocztowe/dochodzenie-roszczen/interwencje/

witam. mam podobną sprawe z inpostem. w ciagu kilku miesięcy naliczyli mi około 50 tys dopłat. jakie są szanse w sadzie ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...