Skocz do zawartości

Mikrosubiekt a GTU

Polecane posty

Sugeruje Pan kupno programu, który ma magazyn i wiele innych funkcji, których nie bede nawet wykorzystywała? Za to mam płacić dużo większą kwotę, bo program Subiekt jest droższy? Mam prostą działalnosć, sprzedaję jedna usługe a mikrosubiekt jest w tym momencie bezużytecznym bublem!! 

JA nie pytam o inny program, tylko o dodanie prostej funkcji w program, który oferujecie, aby był dostosowany do obowiązujących przepisów.

 

 

Link to postu
23 godziny temu, Monika Kucharska napisał:

Sugeruje Pan kupno programu, który ma magazyn i wiele innych funkcji, których nie bede nawet wykorzystywała?

Dokładnie tak, moim zdaniem problemem nie są funkcje, z których się nie korzysta tylko funkcje, z których nie ma, nie można z nich skorzystać, aby ułatwić sobie pracę typu:

  • pełne rozrachunki
  • powielanie dokumentów
  • wydruk/wysyłanie na e-mail dokumentów w formacie PDF
  • możliwość automatyzacji fakturowania w połączeniu z biurem GT
  • bardzo duże możliwości edycji wzorców wydruków
  • bezpośredni import dokumentów do księgowości

 

23 godziny temu, Monika Kucharska napisał:

Za to mam płacić dużo większą kwotę, bo program Subiekt jest droższy?

Dokładnie tak... Tylko co to znaczy "dużo" - jaki to jest procent powiedzmy Pani rocznych kosztów prowadzenia działalności ? Nie mniej to była tylko sugestia z mojej strony, do niczego nie zmuszam, zrobi Pan jak uważa.

ps.

Na forum nie ma nawet działu dla tego programu.

 

23 godziny temu, Monika Kucharska napisał:

Mam prostą działalnosć, sprzedaję jedna usługe a mikrosubiekt jest w tym momencie bezużytecznym bublem!! 

Czy doczytała Pani moją poprzednią odpowiedź - skoro sprzedaje Pani tę jedną usługę, nie korzysta z wielu usprawnień, których nie posiada mikroSubiekt, to jaki problem stanowi zmiana znaczników od strony ewidencji VAT ? Przecież to zajmie na przykład dużo mniej czasu niż zapisanie faktur do pliku epp i ich wczytanie do importu ?

 

23 godziny temu, Monika Kucharska napisał:

JA nie pytam o inny program, tylko o dodanie prostej funkcji w program, który oferujecie, aby był dostosowany do obowiązujących przepisów.

Przepraszam, ale to nie ja zaproponowałem Pani wybór mikroSubiekta i nie ja go wybrałem ! Osobiście uważam, że program ten nie powinien istnieć od dobrych 10 lat i wszystkich przestrzegam przed jego wyborem.

 

ps.

Na forum nawet nie ma działu dla tego programu ;)

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...