Skocz do zawartości

Dodanie oznaczeń jpk na fakturze

Polecane posty

w Konfiguracja/wydruki/wzorzec wydruku fs w zakładce drukuj zaznaczyłem oznaczenia jpk i zaczęło drukować te oznaczenie na fakturze pod kolumnami i wszystko ok

Ale:) jak dodałem oznaczenia jpk  w układ kolumn to po wybraniu oznaczenia jpk ta kolumna jest pusta. Moje pytanie jest co zrobić żeby oznaczenie jpk było w kolumnach???

Link to postu

Dzień dobry

Do wydruku oznaczenia JPK można dodać na 2 sposoby:
1. Jako dodatkowa kolumna - wtedy pojawiają się tam oznaczenia JPK przypisane do produktu w kartotece,
2. Jako informacja dla całego dokumentu - wtedy pojawia się zbiorcza informacja (na dole faktury) o kodach wybranych na dokumencie, 

Więc jeśli kody mają się drukować na pozycjach w dodatkowej kolumnie, to należy je ustawić w kartotece produktu. 

Link to postu
1 godzinę temu, JANUSZ MOREJKO napisał:

Jak wypisuje fakturę to widzę oznaczeniu dla JPK VAT ale na fakturze po wydrukoawaniu nie ma nic , a w zakładce wzorce wydruku zawartość fs nie mam żadnej lini  o JPK

Aby dodać oznaczenia JPK do wzorca wydruku należy postępować zgodnie z instrukcją https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/6964,subiekt-123-jak-dodac-oznaczenia-jpk-do-wydruku-dokumentu.html

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...