Skocz do zawartości

Rok obrotowy

Polecane posty

Dzień dobry, 

W jednej z firm okres obrachunkowy był od 01.11.2019-31.12.2020. Ja niestety rozdzieliłam te dwa lata i zrobiłam oddzielne okresy obrachunkowe. Z Państwa pomocą dowieidziałąm się, że mogę usunąć ten rok 2019 , poprawić rok 2020 od 01.11.2019 i dodać po prostu na nowo dokumenty roku 2019... Usuwając rok obrotowy usunęły mi się wszystkie dokumenty, deklaracje, jednak na samym końcu pokazuje mi taki bła ( załącznik) i do końca nie mogę usunąć tego roku.

 

Co w związku z tym mogę zrobić, żeby całkowicie usunąć ten okres obrachunkowy?

Przechwytywanie.PNG

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Dzień dobry, 

W jednej z firm okres obrachunkowy był od 01.11.2019-31.12.2020. Ja niestety rozdzieliłam te dwa lata i zrobiłam oddzielne okresy obrachunkowe. Z Państwa pomocą dowiedziałam się, że mogę usunąć ten rok 2019 , poprawić rok 2020 od 01.11.2019 i dodać po prostu na nowo dokumenty roku 2019... Usuwając rok obrotowy usunęły mi się wszystkie dokumenty, deklaracje, jednak na samym końcu pokazuje mi taki błąd ( załącznik) i do końca nie mogę usunąć tego roku.

 

Co w związku z tym mogę zrobić, żeby całkowicie usunąć ten okres obrachunkowy?

 

 

 

Zrobiłam konserwację bazy danych, którą mi Państwo podpowiedzieliście i nadal po ponownym uruchomieniu programu pojawia mi się błąd. Wrzucam załącznik.

 

 

 

 

 

 

 

Przechwytywanie.PNG

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...