Skocz do zawartości

problem powiązań z towarami Sello

Polecane posty

Witam,

otóż od dwóch dni walczę z jakimś dziwnym dla mnie problemem:

Samoczynnie odwiązują się towary od transakcji - czyli nadle okazuję się, że część aukcji, które były związane z określonym towarem, przestają być związane i do mnie do transakcji sypią się później produkty jednorazowe. Muszę później ponownie je parować z odpowiednimi produktami, zaś w transakcja ręcznie podmieniać towar. Po jakimś czasie znów to się dzieje. Przy czym nie ma zasad, jak często to się wydarza oraz które towary odwiązują.

Czy ktoś spotkał się z takim probleme? Jakie jest rozwiązania?

 

Dziękuję

Link to postu

W Allegro konta nie są między sobą powiązane. Żaden Abonament Allegro nie jest wykupiony. Jedyne co, na koncie A są wystawiona identyczne towary jak na Koncie B (zdjęcia, nazwa, opis) jedynie różniące się cenami. 

Jedyna podpowiedź, która może jakoś pomóc - pewnego dnia nie wiadomo skąd przestały się pobierać w ogóle wszystkie transakcje na Allegro. Bez przyczyny, bo konfigruacja nie byłą zmieniana. Byliśmy zdziwieni, że przez cały dzień "nikt nie kupuje". Jednak później - przypadkowo wpadłem na pomysł, aby ponownie dokonać autoryzację każdego konta na Allegro. Autroyzacja była zrobiona prawidłwo. Po pół godziny wszystkie transakcje zostały pobrane. Jedna później w kolejny dzień zaczął się robić taki dziwny problem. Nadmienię, że sam fakt tego, iż Sello nie pobierał przez pół dnia bez znanej mi przyczyny transakcje też wydaje się być dziwnym...

Link to postu
Dnia 16.10.2020 o 11:15, Bartosz Rosa napisał:

Czy w Allegro są ze sobą powiązane jakieś konta w ramach takiej możliwości w abonamencie Allegro?

Ja mam taką sytuację, że do konta allegro A dodałem konto B i C w serwisie ms.allegro.pl (Menedżer Sprzedaży) i teraz w Sello dla konta B i C wyrzuca błąd :

Cytat

Ponowne pobieranie zamówienia "xxx" użytkownika "xxx" z konta xxxna Allegro.pl: Token odświeżający jest niepoprawny.
Token odświeżający jest niepoprawny.
Zautoryzuj konta Allegro w oknie zarządzania kontami i licencjami.


Zrobiłem ponowną autoryzację i na chwilę obecną wróciło wszystko do normy.

Tak tylko to zgłaszam bo może to istotne podczas badania tego problemu.

ms.png

Edytowane przez maniootek •
  • Dziękuję 1
Link to postu
Dnia 16.10.2020 o 18:25, Menachem Misinkevich napisał:

Właśnie trick polega na tym, że żadnego błędu nie było

Ale nie było w raporcie po jego otworzeniu czy ikonka nie wskazywała żadnego błędu? Raczej nie powinno się zdarzyć, żeby coś nie zadziałało właściwie i nie pojawiła się o tym żadna informacja w raporcie - chyba, że występują problemy z samym raportem. Proszę sprawdzić na stronie startowej czy po odświeżeniu ważnych informacji pojawia się jakiś błąd związany z bazą danych.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...