Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Tadek Synchronizujący

Wydruk etykiet InPost - błędna kolejność

Polecane posty

Czyli InPost zaczął zwracać etykiety sortowane po numerze przesyłki najwyraźniej.

Czy innym też to rozwiązanie na tę chwilę wystarczy? Jak będę wiedział dlaczego zmienili sposób generowania etykiet i czy to jest awaria czy celowa zmiana i jak to poprawić to podejmiemy odpowiednie kroki jeśli będą w naszych możliwościach.

Nic nie nie pomaga. Bo  najpierw wystawiamy paragony, a zaś później dokumenty. Więc u nas sortowanie idzie według numeru końcowego dokument fiskalnego. I na podstawie tego drukujemy. W tym przypadku sprawa się sprowadza do tego, że albo ręcznie układamy paragonu lub ręcznie układamy etykiety :)

2 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Czyli InPost zaczął zwracać etykiety sortowane po numerze przesyłki najwyraźniej.

Czy innym też to rozwiązanie na tę chwilę wystarczy? Jak będę wiedział dlaczego zmienili sposób generowania etykiet i czy to jest awaria czy celowa zmiana i jak to poprawić to podejmiemy odpowiednie kroki jeśli będą w naszych możliwościach.

1 minutę temu, Menachem Misinkevich napisał:

Nic nie nie pomaga. Bo  najpierw wystawiamy paragony, a zaś później dokumenty. Więc u nas sortowanie idzie według numeru końcowego dokument fiskalnego. I na podstawie tego drukujemy. W tym przypadku sprawa się sprowadza do tego, że albo ręcznie układamy paragonu lub ręcznie układamy etykiety

A paragony "idą" ręcznie czy zbiorczo?

Bo jeśli pojedynczo, to po każdym paragonie można by utworzyć paczkę. Wtedy (tak mi się wydaje) kolejność nr paragonów i nr paczek > etykiet będzie taka sama.

Automatycznie, bo mam 300 paczek zazwyczaj dziennie. Dlatego hurtem wystawiam paragony, później tworzę paczki. Sortuje paczki według numerów paragonów i drukuję.

Co ciekawe, właśnie mam taka przygodę jak w załączniku. Numery paczek idą po kolei. Drukuje etykiety zbiorcza i mi znów te etykiety nie po kolei idą :/ Więc chyba metoda Bartka zawodzi.

2020-10-16_09-47-45.png