Skocz do zawartości

Przeniesienie danych z RewizorGT do xml

Polecane posty

Witam,

chcę za pośrednictwem programu przeniesienie danych wyeksportować do xml plan kont i dokumenty zaksięgowane (rewizor ver 1.64 HF2, system win serwer 20008)

Niestety zawiesiłem się na etapie wskazania ścieżki dostępu do programu źródłowego :

krok 1 źródło danych: wybieram program księgowy (...Rewizor),; przenieś dane do plików pośrednich xml; pobierz dane z: Rewizor dla Windows

krok 2 podaj ścieżkę dostępu do programu źródłowego (i tu problem). wskazałem wiele różnych lokalizacji i cały czas komunikat brak podmotów

 

Baza zainstalowana jest w lokalizacji jak w screenie.

Proszę o podpowiedź jak ścieżka ma być wskazana

 

 

b1.JPG

Link to postu

Nie, to kompletnie nie tak, nie ma takiej możliwości, przeniesienie danych oferuje przeniesienie danych ze starszych programów Insertu jak Rewizor dla DOS i Rewizor dla Windows do linii GT, nie ma funkcjonalności przenoszenia danych z GT do GT... Baza danych linii GT to tak zwana baza danych SQL'owa a nie plikowa, czyli nie odwołujemy się do niej poprzez wskazanie pliku na dysku, tylko wskazanie serwera SQL i bazy danych na tym serwerze...

Jak zawsze należy zacząć od opisu problemu - co chce Pan uzyskać ?

ps.

Może chodziło po prostu o JPK_KR ?

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
6 godzin temu, Arkadiusz Michalski napisał:

potrzebuję wyeksportować z programu Rewizor:

plan kont, kontrahentów, zaksięgowane dokumenty

do pliku xml (lub xls?) w celu importu do programu RAKS

Nie odniósł się Pan do mojej poprzedniej odpowiedzi - czy JPK_KR będzie pomocny ? Jeśli nie to:

 

6 godzin temu, Arkadiusz Michalski napisał:

Co ze tego jest możliwe do wyeksportowania

Wszystko wymienione.

 

6 godzin temu, Arkadiusz Michalski napisał:

i w jaki sposób

Serwisowo - należy zamówić taką usługę u Partnera firmy InsERT.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...