Skocz do zawartości

Vendero i sprzedaż z miejscami po przecinku

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.11.2020 o 17:12, Anna Merta napisał:

Informacyjnie - analizujemy temat dodatkowych jednostek miary i wartości ułamkowych. O wynikach i potencjalnych terminach poinformuję, jak tylko ustalę konkrety 8a80c6485cd926be453217d59a84a888.gif

Czy może udało się coś zrobić w temacie? Sello ma nowy synchronizator 2.0, który pięknie przelicza cenę i stany magazynowe z t. na szt.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 24.02.2021 o 16:30, Anna Merta napisał:

Sezon grypowy nieco zmienił nasz terminarz - jednak cały czas jednostki dodatkowe są dla nas pierwszym tematem do realizacji na tę chwilę. Może już w przyszłym tygodniu uda mi się podać jakieś wstępne terminy.

Mija już prawie miesiąc. Czy pozamy termin planowanego wdrożania?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam,

dotarłem do pewnego punktu u klienta i jest on związany z jednostkami miar. Sytuacja wygląda tak że jest produkt kupowany na KG i tak będzie sprzedawany. Ale są też dodatkowe jednostki miary które przedstawiają dany towar w cm i jest ich klika opcji do wyboru podczas sprzedaży sprawdza się to bardzo dobrze. z magazynu pozbywamy się towaru w podstawowej jednostce ale sprzedaż następuje według cm. 

Czy w tej opcji co planujecie będzie można rozwinąć jednostki miar i odpowiednej zakupić? Oraz jakie są planowane widełki wdrożenia tych dodatkowych jednostek?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry.

 

Minęło prawie dwa miesiące od ostatniego mojego wpisu, więc chciałem się przypomnieć.

Planowane wdrożenie zmian miało nastąpić w ciągu dwóch tygodni, ale nie nastąpiło do dnia dzisiejszego.

Zauważyłem, że w e-pomocy od jakiegoś czasu, jest informacja o wspomnianej funkcjonalności.

Obowiązywać ma jednak dla GT od wersji 1.68.

Czy wiadomy jest termin wprowadzenia tej aktualizacji?

 

 

 

 

 

1126888901_Jednostkidodatkowewvendero.thumb.PNG.4f0402bc5ad0c5b5b40c09e4a6a04adf.PNG

Link to postu

Panie Grzegorzu,
jednostki są udostępniane zgodnie z trybem publikacji programów bazowych (nexo, GT, navireo). Najpierw wraz z wersją nexo v37.0.0 zostały udostępnione użytkownikom nexo. Wczoraj rozpoczęła się publikacja wersji GT 1.68 - tym samym po naszej webowej stronie będziemy udostępniali sukcesywnie użytkownikom dostęp do jednostek. 

Proces zakończymy dziś bądź w poniedziałek - o zakończeniu poinformuję w bieżącym wątku.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...