Skocz do zawartości

Licznik przetwarzania zmian

Polecane posty

Brakuje mi licznika przetwarzania zmian. Podam przykład. Mamy coś takiego w dolnej części okienka:

obraz.png.c2b45060adc98970df495146a992158a.png

Fajnie, aby obok w nawiasie pojawiła się, która zmiana z ilu jest aktualnie przetwarzana. Niejednokrotnie zdarza się, że zmian jest sporo i nie wiadomo kiedy aktualny przebieg się skończy. Także taka mała sugestia.

  • Lubię to 1
Link to postu
8 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Liczba zadań do wykonania nie jest stała i może się zwiększać w trakcie synchronizacji. Czy faktycznie liczba typu 11/457 (która może się zmienić na 13/527) będzie dla Was bardziej przydatna i czytelna niż pasek postępu?

IMHO... pasek mógłby mimo wszystko zostać jak jest. Tylko dodać ilości...

Link to postu

Te ilości będą wyglądały tak, jak obecnie to działa np w oknie pobierania kategorii z okna aukcji.

obraz.png.6bb563b99002af0c7ffff265b2e692a9.png

Leci sobie 5/9 a przy 8/9 robi się nagle 9/12,potem 11/24 itd. Nie wiem czy jest to rzeczywiście przydatna dla Was informacja, dlatego z niej zrezygnowaliśmy bo i tak nie pozwoli ocenić ile jeszcze zadań do końca pozostało, gdyż ich liczba może się powiększać. Dlatego też opracowanie sposobu poruszania się paska postępu nie jest takie trywialne.

Link to postu

Mnie najbardziej brakuje tych ilości przy wysyłaniu zmian do aukcji. Przy blisko 20000 aukcji i bardzo dynamicznych zmianach w ilościach sztuk, chciałbym mieć informację kiedy dany przebieg się mniej więcej skończy. Poza tym, nie wiem jak inni, ale ja bym poszerzył ten pasek na dole. W moim przypadku, niejednokrotnie jest tak, że leci proces aktualizacji ofert, a w tym samym czasie wbija się pobieranie transakcji. A niejednokrotnie, ręcznie zapuszczam pobieranie pełnych danych ofert. Gdyby wysokość tego paska była 3 lub 4 krotnie wyższa, można by zmieścić wszystkie 4 informacje o biegnących procesach jedno pod drugim. Może się czepiam, ale mnie by się przydało.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...