Skocz do zawartości

Informacja o składce ZUS dla klienta biura

Polecane posty

Witam.

Jak wysłać informację na maila o wysokości składki ZUS właściciela firmy i terminie płatności z programu Rachmistrz Nexo Pro ? 

Sprawdzam wersję próbną portalu biuro. Bardzo mi się podoba ale nie mogę sobie poradzić z mailem o wysokości i terminie oraz z przeniesieniem informacji do portalu -> tylko ZUS. Z podatkami sobie poradziłem.

Link to postu

Udało mi się przesłać ZUSy właściciela i pracowników do portalu biuro z Rachmistrza Nexo. Jednak mam zagwozdkę, firma zatrudnia pracowników i u właściciela wyświetla mi się termin płatności do  15.10.2020 (za wrzesień 2020, poprawna data)  a u pracowników wyświetla mi się 12.10.2020 (niepoprawna data). Gdzie w rachmistrzu nexo pro jest parametr odpowiadający za termin płatności ZUS u pracowników aby wpłynął na termin w portalu biuro? Dopowiem że przy tworzeniu rachunków ustawiałem termin płatności ZUS na 15.10.2020.

Portal Biuro ZUS.png

Link to postu
1 godzinę temu, Mateusz Ciemny napisał:

Witam.

Jak wysłać informację na maila o wysokości składki ZUS właściciela firmy i terminie płatności z programu Rachmistrz Nexo Pro ? 

Sprawdzam wersję próbną portalu biuro. Bardzo mi się podoba ale nie mogę sobie poradzić z mailem o wysokości i terminie oraz z przeniesieniem informacji do portalu -> tylko ZUS. Z podatkami sobie poradziłem.

Poradziłem sobie z przesyłaniem ZUS do Portalu Biuro. Prosił bym jednak o poradę jak automatycznie wysłać maila do klienta z wartością składek ZUS właściciela i pracowników z programu Rachmistrz Nexo Pro.

Link to postu
Cytat

 a u pracowników wyświetla mi się 12.10.2020 (niepoprawna data).

Proszę sprawdzić, jaki termin składania deklaracji ZUS macie Państwo ustawiony w Parametrach deklaracji ZUS (stąd są brane terminy dla pracowników). Prawdopodobniej jest tam ustawiony termin 10tego, a że w październiku to wypada w sobotę, to terminem płatności jest poniedziałek 12.10KonfiguracjaDeklaracjeZUS.png.25e70c6e9ec3449c58a203a62f8e1007.png
 

Cytat

Poradziłem sobie z przesyłaniem ZUS do Portalu Biuro. Prosił bym jednak o poradę jak automatycznie wysłać maila do klienta z wartością składek ZUS właściciela i pracowników z programu Rachmistrz Nexo Pro

W programie Rachmistrz nie ma takiej możliwości. Istnieje ona w Biurze nexo - tam jest możliwość zbiorczego informowania klientów biura o składkach ZUS.

Natomiast namiastką może być Portal Biura - w Ustawieniach istnieje możliwość włączenia powiadomień dla klienta biura. Będzie on otrzymywał przypomnienie o nadchodzącej płatności - na ten moment bez konkretnych wartości, ale z odnośnikiem do Portalu Biura.
 

image.png.86998efec2d31e43e2073c2c70f43ec7.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...