Skocz do zawartości

Konfiguracja Wysyłam z Allegro.

Polecane posty

  • 4 miesiące temu...
20 godzin temu, Bime Bime napisał:

Nie ma WzA

WzA jest, dokładniej to nie ma umowy Allegro DPD Pobranie, gdyż umowa Allegro-DPD nie świadczy usług pobraniowych. Trzeba mieć własną umowę z DPD i dodać ją w konfiguracji WzA w Allegro. Wtedy będzie ona dostępna w Sello w oknie konfiguracji.

 

Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

WzA jest, dokładniej to nie ma umowy Allegro DPD Pobranie, gdyż umowa Allegro-DPD nie świadczy usług pobraniowych. Trzeba mieć własną umowę z DPD i dodać ją w konfiguracji WzA w Allegro. Wtedy będzie ona dostępna w Sello w oknie konfiguracji.

 

hmm. ok dziękuję zobaczymy ... przy rozliczeniu się okaże jak to liczą.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.10.2020 o 12:53, Paweł Nitendel napisał:

mam taki błąd:

Tworzenie przesyłki w serwisie Wysyłam z Allegro dla paczki "xxxx" : musi pasować do wzorca "[A-Za-zżźćńółęąśŻŹĆĄŚĘŁÓŃ -]*"
Invalid value: Poznań 33HTTP Status: Bad Request (400)

 

Nie kumam co i jak ustawić w Sello.

Ja tak miałem jak nazwa firmy była za długa. Skróciłem o 2 znaki i przeszło:

Edytuj tutaj - UWAGA wyedytuj wszystkie konta podpięte do Sello jedno po drugim:

 

 

image.png.5a5b24b416f430150551c850afeaa58b.png

 

 

Śmiga !

Link to postu
W dniu 27.11.2020 o 18:16, Paweł Nitendel napisał:

Drodzy !

Działa już wszystko z WzA ?  Mozna konfigurować ?

Chodzi mi również o możliwośc drukowania 4 etykiet na kartce A4.

 

 

Kochani URUCHAMIAMY !!! Wszystko śmiga bez umowy (PP, Kolporter, DPD, DPD Pobranie, INPOST, reszty nie testowałem, ale też raczej większość chodzi) !!!

Edytowane przez HotKey .
Link to postu
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...