Skocz do zawartości

Znikający opis podczas edycji powielonej aukcji

Polecane posty

Zauważyłem, że podczas edycji powielonej aukcji i przeskakiwania pomiędzy różnymi zakładkami - edytuję tytuł, wchodzę do opisu, coś zmieniam, coś dodaję, wracam do tytułu, następnie znów do opisu i ZONK! - pojawia się pierwotnie stworzony opis powielonej aukcji. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Link to postu

Dzieje się to sporadycznie i losowo. Tzn. może jest jakaś sekwencja, która do tego doprowadza, ale nie potrafię jej odtworzyć. Właśnie spróbowałem poprzeklikiwać się pomiędzy poszczególnymi zakładkami zmieniając tytuł aukcji i parokrotnie opis, w tym kopiując jakiś tekst z zewnątrz - i nic się nie stało. W każdym razie na pewno nie zadziało się to po raz pierwszy.

Link to postu

Właśnie przed chwilą znów miałem niespodziankę. Opis odpicowany, zamykam okno edycji i mówię, wejdę sprawdzę czy nie "zniknol" (w sensie, czy nie zaginol na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)), no i ni ma - pozostał opis powielonej aukcji. Co jeszcze mogę dodać - część tekstu kopiuję z zewnątrz, następnie redaguję, ale przecież to absurdalne, żeby miało to wpływ na taki błąd. 

Link to postu
12 minut temu, Zdzisław Bal napisał:

Właśnie przed chwilą znów miałem niespodziankę. Opis odpicowany, zamykam okno edycji i mówię, wejdę sprawdzę czy nie "zniknol" (w sensie, czy nie zaginol na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)), no i ni ma - pozostał opis powielonej aukcji. Co jeszcze mogę dodać - część tekstu kopiuję z zewnątrz, następnie redaguję, ale przecież to absurdalne, żeby miało to wpływ na taki błąd. 

A czy może tak się zdarzyć, że w czasie między Twoimi operacjami - czyli między "zapisuję" a "otwieram" - Sello pobiera stare dane opisu z Allegro?

Skoro to się dzieje losowo i sporadycznie to taki scenariusz wyjaśniał by tę czystkę...

Link to postu

To raczej nie to, bo edytujesz aukcję przygotowaną lub w ogóle jeszcze nie zapisaną w bazie. Natomiast jeśli wklejasz jakąś treść z zewnątrz, to mimo, że absurdalne to może to być przyczyną. Takie kopiowane treści, zwłaszcza HTML potrafią skopiować różne style i inne dziwne rzeczy, których gołym okiem nie widać a być może rozwalają w jakiś sposób działanie edytora. Spróbuj przed wklejeniem takiego kodu do Sello przekleić go najpierw do notatnika, ewentualnie przełącz opis w tryb uproszczony i tam wklej - to jest pole tekstowe i nie pozwoli wkleić dziwnych rzeczy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...