Skocz do zawartości

Pytanie o możliwość napisania skryptu

Polecane posty

Przyszedł mi do łepetyny ostatnio taki oto pomysł: w związku z tym, że niemal w każdym tytule aukcji mam na końcu wpisany rozmiar, np. L, XL, to czy istniałaby możliwość napisania skryptu, który wyciągnąłby mi zestawienie ilościowe rozmiarów z zamówień ze wskazanego okresu? Nie byłoby to do końca precyzyjne, ponieważ nie we wszystkich tytułach mam słowo "damska", "męska", ale w części tak, więc w sumie czy można byłoby również stworzyć taki skrypt dodatkowo biorący pod uwagę takie słowa jak: "damska", "męska", "dziecięca", "zielona", itd.? Ułatwiłoby mi to robienie zamówień do dostawców. Jeśli takie rozwiązanie jest możliwe do zrealizowania, to z chęcią zlecę jego wykonanie.

@Bartosz Rosa, pozwolę sobie Ciebie zawołać. :)

 

Link to postu
Przed chwilą, Bartosz Rosa napisał:

Oczywiście, że się da. Mało rzeczy się nie da :) - a zazwyczaj i tak się da, tylko w nierozsądnym czasie.

Prawdę piszesz...

A na jakim etapie czasowym są TAGI Allegrowe, Bartku? Wiem, że nie weszły do której z ostatnich wersji - czy sprawa nadal jest skompliowana?

Link to postu

Są i czekają na realizację. Aktualnie wpadł jeszcze temat autoryzacji, której nie da się zrobić na starszych systemach Windows w związku z tym, że logowanie do Allegro nie lubi przeglądarki Internet Explorer - a na jej komponentach działają zazwyczaj okna HTML w programach, w tym w Sello. Tak, że takie rzeczy w pierwszej kolejności, bo bez tego ani rusz jeśli znowu okno logowania nie będzie działać na IE. Temat odkładany wielokrotnie, w końcu trzeba się nim zająć, bo liczba zgłoszeń związana z brakiem możliwości zautoryzowania wzrosła ostatnio.

Link to postu
5 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Oczywiście, że się da. Mało rzeczy się nie da :) - a zazwyczaj i tak się da, tylko w nierozsądnym czasie.

Ale ja obecnie nie dam rady się tym zająć, mam dość napięty harmonogram... od paru lat :).

Zawołałem w charakterze autora programu, domyślam się, że głowy sobie takimi duperelami nie zawracasz zawodowo, ale może ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany, to niech temat wisi i z chęcią podejmę współpracę. :) 

Bo jak nie - to dla programisty SQL to powinna być igraszka? :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...