Skocz do zawartości

Zmiany cen allegro.

Polecane posty

Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem forum, program sello zainteresował mnie ze względu na "hurtowe" zmiany cen w aukcjach, przeglądając forum nie zauważyłem aby któryś użytkownik zmieniał ceny inne niż kup teraz. W naszym sklepie każda aukcja posiada dwie ceny: kup teraz + licytacja, czy sello daje możliwość zmiany cen w takich ofertach? 

Link to postu

Tak, za pomocą okna zmian zbiorczych (Ctrl+B), zakładka CENY. Warunek jest taki, że te ceny muszą być w aukcji i nikt nie wziął jeszcze udziału w licytacji. Wtedy taka możliwość jest już zablokowana w Allegro.

Dotyczy to jednak zmian ręcznych wprowadzanych za pomocą "przeceniacza". Natomiast ceny, które Sello może samo brać z towarów dotyczą tylko cen Kup Teraz, bo innych raz, że nie ma w towarze, dwa, że nie było zapotrzebowania aby taka funkcja powstała.

Link to postu
14 godzin temu, Jakub Studniarz napisał:

Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem forum, program sello zainteresował mnie ze względu na "hurtowe" zmiany cen w aukcjach, przeglądając forum nie zauważyłem aby któryś użytkownik zmieniał ceny inne niż kup teraz. W naszym sklepie każda aukcja posiada dwie ceny: kup teraz + licytacja, czy sello daje możliwość zmiany cen w takich ofertach? 

image.png.c7e7233565f654d57939aecc87e08cde.png

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...