Skocz do zawartości

Eksport danych CSV XML -> transformata -> linki do aukcji

Polecane posty

Eksportem Sello tego nie osiągniesz, bo działa on na paczkach i klientach. Natomiast można to zrobić za pomocą narzędzia BCP, które powinno być dołączone do serwera SQL.

W konsoli systemowej należy wykonać poniższą instrukcję:

bcp "select 'https://allegro.pl/oferta/'+au_Number from au__auction where au_state = 3 for xml path ('link'), root ('auctions')" queryout "D:\linki_do_aukcji_trwajacych.xml" -d "TUTAJ_NAZWA_BAZY_SELLO" -T -w

Utworzy się plik na D:\linki_do_aukcji_trwajacych.xml. Trzeba wpisać tylko nazwę bazy danych w odpowiednim miejscu.

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Otworzyłem; C:\Program Files\Microsoft SQL Server\Client SDK\ODBC\110\Tools\Binn\bcp

Wkleiłem podstawiając w cudzysłowu nazwę mojej bazy, ale wyrzuciło błąd;

SQLState = 08001, NativeError = 2
Error = [Microsoft][ODBC Driver 11 for SQL Server]Named Pipes Provider: Could no
t open a connection to SQL Server [2].
SQLState = 08001, NativeError = 2
Error = [Microsoft][ODBC Driver 11 for SQL Server]A network-related or instance-
specific error has occurred while establishing a connection to SQL Server. Serve
r is not found or not accessible. Check if instance name is correct and if SQL S
erver is configured to allow remote connections. For more information see SQL Se
rver Books Online.
SQLState = S1T00, NativeError = 0
Error = [Microsoft][ODBC Driver 11 for SQL Server]Login timeout expired

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...