Skocz do zawartości

Zbiorcza informacja o przesłanych dokumentach


Tadeusz Prajsnar

Polecane posty

Chciałbym poruszyć temat, zbiorczej informacji o przesłanych dokumentach oraz ich liczbie /kompletności.

W przypadku posiadania większej liczby klientów oraz dostarczania przez klientów dokumentów kilka razy w ciągu miesiąca, księgowy nie wie która firma przesłała komplet który można zaksięgować.

E-maile informują o przesłaniu dokumentów ale jak wspomniałem od jednego klienta możemy otrzymać kilka takich emaili i nie wiemy kto przesłał już komplet za dany miesiąc i kogo można księgować.

W efekcie po omacku trzeba wejść na każdą bazę i sprawdzać jakie dokumenty i czy w ogóle zostały dostarczone. Jak dla mnie jest to strata czasu.

Stąd pytanie, czy jest możliwość wygenerowania listy firm, które przesłały dokumenty (ich liczby) oraz zablokować możliwość dalszego dodawania dokumentów do danego okresu (albo możliwości zaznaczania przez klienta o dodaniu kompletu dokumentów za dany okres do księgowania) ?

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

 

Z poziomu programu księgowego nexo, odbiór dokumentów z Portalu Biura nie jest niczym weryfikowany: czy to ilością dokumentów (poza aktywną ilością stron możliwych do odbioru), informacją o kompletności czy czymś podobnym. Zapisuję sobie taką sugestię do rozpatrzenia - łącznie z możliwością generowania zbiorczego raportu dotyczącego klientów biura, którym udostępniono usługę Dokumentów.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...