Skocz do zawartości

Łączenie produktów

Polecane posty

Dzień dobry, mój pierwszy post tutaj, rozkładam sello na czynniki pierwsze, wszystko fajnie działa, jednak mam zagwozdkę:

Mam produkt Uchwyt z gumą który kosztuje np 5 zł, ale sam w sobie jest niekompletny, do niego jest śruba w 15 wersjach (długości) i do tego kołek w 3 wersjach. Kołek i śruba to groszowe sprawy, np, 0,11 zł oraz 0,03 zł.
Czy w sello, albo subiekcie mogę ugryźć kombinaje tego przedmiotu? Jak rozwiązujecie tego typu problemy. 
Mam na to dwa pomysły:

1. Zrobić produkt gotowy z kołkiem i śrubą i dać jakiś domyślny rozmiar i adnotacje że w wiadomości do sprzedającego proszę podać wymiar, lub zostanie wysłany domyślny. Zwiększyć cenę o najdroższą śrubę i tyle?
2. Zrobić osobną aukcję na paczkę tych groszowych przedmiotów z ceną >1zł. 
Pierwsza opcja generuje problem burdelu w Subiekcie i ręcznego dokładania tych elementów do zamówienia, co może nie jest czasochłonne, ale 
Druga opcja to problem dla klienta - nie kazdy chce kupować po 10 szt produktu, jak potrzebuje dwóch.

A może macie jakiś swój patent?

Pozdrawiam serdecznie!

Link to postu

W Subiekcie można stworzyć komplet i jego wystawić na aukcji. W Sello można również dodawać towary w transakcji po zakupie.

Natomiast jak podejść do tematu od strony biznesowej to tego już nie podpowiem.

 

Planujemy do Sello dodać możliwość tworzenia kompletów i dorzucania towarów powiązanych, ale to nie jest takie trywialne, więc jeszcze musimy kilka problemów rozwiązać.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...