Skocz do zawartości

PLIK CSV z MBank

Polecane posty

Witam,

jakoś tak od kilku dni nie mogę zdobyć informacji o strukturze pliku CSV do współpracy z MBankiem.

1 - Zaprogramowałem parser i wywala mi błąd : " tekst oznaczający uznanie/obciążenie podany w konfiguracji nie pasuje ..... "

No i zong. Wpisuję (skopiowac się nie da) cały tekst, kawałek i nic. Stale ten sam błąd.

2 - NIe bardzo wiem jak wpisać uznanie/obciażenie - to ta sama kolumna. Bank daje w kolumnie znak "-" albo bez znaku "-". Jak oznaczyć karty kredytowe, wypłaty z bankomatu itp.

 

Help Hilfe Pomocy

 

Link to postu

Proszę zwrócić uwagę na to, czy poprawnie zdefiniował Pan wartości 'Liczba linii do pominięcie z początku' oraz 'Numer linii  z nazwami kolumn'. W przypadku mbanku jest to ta sama wartość. 'Tekst oznaczający uznanie/obciążenie' jest potrzebny w sytuacji gdy w pliku kwoty te nie znajdują się w kolumnach tylko są dopiskiem do kolumny z wartością. Dla mbanku należy te pola zostawić puste oraz w sekcji Mapowanie kolumn pozostawić pustą wartość przy polu Obciążenie/Uznanie. Tam wybieramy opis operacji jeżeli zdefiniowane musiały być pola 'Tekst oznaczający uznanie/obciążenie'. W załączniku przesyłam przykładowy parser csv dla mbanku. parser csv mbank.xml

Link to postu
  • 3 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...