Skocz do zawartości

Towary - widok kolumn

Polecane posty

18 minut temu, Andrzej Mazurowski napisał:

W kolumnie Rodzaj: widać symbol usługi, kompletu, ale nie widać liczb - kodów towaru (tylko kwadraciki :))

Ale przecież w kolumnie Rodzaj nigdy nie było widać liczb - kodów towarów! To jest kolumna prezentująca informację o rodzaju pozycji: towar, usługa, komplet itp

"Kody" czyli Symbole towarów są pokazywane w kolumnie "Symbol"

Link to postu
36 minut temu, Andrzej Mazurowski napisał:

Już jest - okazało się, że kolumna była tak ścieśniona, że nie było jej widać.

Dla innych użytkowników - zawsze możemy przywrócić domyślne ustawienia listy: prawy myszy->Operacja na liście->Parametry listy->Przywróć domyślne.

 

37 minut temu, Andrzej Mazurowski napisał:

Ale mam zagwozdkę, dlaczego - skoro wczoraj wszystko było OK?

Zakładam nieświadomą zmianę szerokości kolumny przez użytkownika.

  • Lubię to 1
Link to postu
3 godziny temu, Andrzej Mazurowski napisał:

Ale mam zagwozdkę, dlaczego - skoro wczoraj wszystko było OK?

Biorąc pod uwagę że listę kolumn, kolejność i ich szerokość ustawia się stosownie do chwilowych potrzeb szkoda czasu na rozważanie tego problemu.

Tak jak napisał Daniel, ktoś coś zahaczył, zmienił szerokość nawet tego nie zauważając i tyle tej zagadki

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Jeśli można się podpiąć w temacie widoku kolumn, to mam pytanie.

Wypisując dokument WZ chciałbym widzieć cenę brutto towaru. Zmieniłem wzorzec wydruku (nazwałem to WZ standard brutto), dodałem kolumnę "cena brutto" i "wartość brutto" ale w momencie wypisywania WZ w komputerze nie widać tych kolumn i nie ma opcji ich dodania przez prawy klawisz i edycję widoku kolumn.
Na wydruku owszem są widoczne ale bardzo mocno ściśnięte i przez to nieczytelne. 

Co zrobić abym widział te kolumny w momencie tworzenia WZ?

Link to postu
2 godziny temu, Michał Madeo napisał:

Na wydruku owszem są widoczne ale bardzo mocno ściśnięte i przez to nieczytelne.

Jeśli kolumny we wzorcu zajmowały już pełną szerokość kartki to dorzucanie kolejnych tak się właśnie kończy.  Szerokość kolumn we wzorcu należy po prostu poustawiać zgodnie z potrzebami, nic tam się nie dopasuje z automatu. Można też pousuwać niepotrzebne kolumny.

Link to postu
5 godzin temu, Paweł B napisał:
7 godzin temu, Michał Madeo napisał:

Co zrobić abym widział te kolumny w momencie tworzenia WZ?

W Subiekcie GT nie ale da się już zrobić to w Navireo poprzez kolumny własne.

Da się uzyskać oczekiwany efekt w Subiekcie GT - wystarczy korzystać z dokumentów WZ z VAT.

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...