Skocz do zawartości

jaki model kasy fiskalnej do małej firmy wysyłkowej

Polecane posty

Z góry prepraszam za temat troche poza tematyką forum. Zastanawiam się nad zakupem kasy fiskalnej, drukarki raczej chyba nie potrzebuje, będe mieć sprzedaż maksymalnie z 70 produktów.

Dziwi mnie, że mamy już prawie 2021rok, a funkcjonalność kas jest raczej słabo rozwinięta (chodzi mi o to co możemy zyskać, usprawnić  dzięki podlączeniu kasy do komputera).

Czy wogóle ktoś z Was używa kasy, czy drukarka fiskalna to raczej jedyne rozsądne wyjście przy korzystaniu z oprogramowania Insert. 

Kwestie, które mnie interesują to:

- jak automatycznie aktualizować stany magazynowe po wydrukowaniu paragonu? jest do tego jakiś program, który na bieżąco zaktualizuje stan ?

- zbiorcze wprowadzanie towarów do pamięci kasy z poziomu komputera,

- druk paragonu bezpośrednio z programu  Insert - to chyba niemożliwe przy kasie fiskalnej ?

Link to postu
9 godzin temu, Kaj Soren napisał:

Kwestie, które mnie interesują to:

- jak automatycznie aktualizować stany magazynowe po wydrukowaniu paragonu? jest do tego jakiś program, który na bieżąco zaktualizuje stan ?

- zbiorcze wprowadzanie towarów do pamięci kasy z poziomu komputera,

- druk paragonu bezpośrednio z programu  Insert - to chyba niemożliwe przy kasie fiskalnej ?

Przy drukarce fiskalnej i Subiekcie nie ma tego rodzaju problemów.

Link to postu

Zdaj sobie sprawe z przewagi drukarki nad kasą fiskalną, ale przy kilkudziesięciu popzycjach towarów, obawiam się , że zakup drukarki to byłby przerost formy nad treścią - z tego powodu  choć i z ekonomicznych również zastanawiam się nad kasą fiskalną, Mógłby ktoś zaproponować model kasy, który jest w miare przystosowany do pracy z komputerem ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...