Skocz do zawartości

Obsługa telefonów

Polecane posty

54 minuty temu, Filip Kosim napisał:

Witam, 

Czy obsługując klienta poprzez telefon korzystacie z jakieś nakładki na Sello albo innego programu? Chodzi mi o to, że w sytuacji gdy klient do mnie dzwoni, ja od razu widzę z jakim zamówieniem jest powiązany ten numer :) 

Pozdrawiam

Taka aplikacja jest w BaseLinkerze, chyba nie ma nic takiego do Sello (ale jak jest to chętnie skorzystamy).

Link to postu

Ciekawy temat. W samym Sello raczej tego nie zaimplementujemy, bo wymagało by to stworzenia oddzielnej aplikacji na Androida - czym się nie zajmujemy w naszym teamie a zespoły zajmujące się urządzeniami mobilnymi też raczej nie cierpią obecnie na brak zadań. Ale jako rozwiązanie dodatkowe w ramach zabaw hobbystycznych można by było coś takiego spróbować zrealizować :).

  • Lubię to 2
Link to postu
W dniu 23.12.2020 o 13:56, maniootek • napisał:

Jak powstanie rozszerzenie typu Sfera do Sello to taką aplikację chętnie napiszę. Tymczasem automatyka interfejsu Sello jest zbyt problemowa.

PS: My w firmie odbieramy telefony aplikacją na PC (VOIP)

Jak stosujesz model z ZK to niemal od razu po zakupie masz dane w SGT - jest Sfera, są dane...

Link to postu
W dniu 24.12.2020 o 03:23, Zdzisław Bal napisał:

Jakie byś wymienił zalety takiego rozwiązania?

Praca na słuchawkach z mikrofonem uwalnia ręce

 

W dniu 28.12.2020 o 11:49, Tomek - massur napisał:

Jak stosujesz model z ZK to niemal od razu po zakupie masz dane w SGT - jest Sfera, są dane...

Niestety mamy za dużo transakcji, żeby pozwolić sobie na model z ZK. Za bardzo by spowolniło pracę

Link to postu
4 godziny temu, maniootek • napisał:

Praca na słuchawkach z mikrofonem uwalnia ręce

 

A ja myślałem jeszcze o Bluetooth, wtedy uwalniasz się też od siedzenia przed komputerem, o ile kontakt z klientem tego nie wymaga. Jeśli robię coś w firmie, czy to przed komputerem czy poza nim, a klient dzwoni zapytać tylko o produkt, dostępność, czas realizacji czy jakiś inny aspekt, to wtedy jednocześnie możesz wykonywać kilka czynności. 

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...