Skocz do zawartości

numer konta na fakturze

Polecane posty

pytanie dla znawców może błahe, dla mnie, laika, poważny problem... Konto bankowe na fakturze.

Firma zmieniła bank, mam podpięty nowy numer konta i na podglądzie faktury jest aktualny. Drukuję fakturę i drukuje się stary, nieaktualny numer.

Proszę o wskazówki; gdzie mogę to zmienić aby drukował się aktualny numer konta?

Proszę o pomoc.

Link to postu
10 minut temu, Dorota Pawletta napisał:

pytanie dla znawców może błahe, dla mnie, laika, poważny problem... Konto bankowe na fakturze.

Firma zmieniła bank, mam podpięty nowy numer konta i na podglądzie faktury jest aktualny. Drukuję fakturę i drukuje się stary, nieaktualny numer.

Nie ma takiej możliwości, musi się wydrukować to co widać na podglądzie, więc musi Pani robić coś innego niż opisuje, proszę dokładnie opisywać wykonywane czynności (w tym jak został dodany rachunek bankowy, z jakich nagłówków Pani korzysta oraz jakich wydruków), zrzuty ekranu też będą pomocne.

 

10 minut temu, Dorota Pawletta napisał:

Proszę o wskazówki; gdzie mogę to zmienić aby drukował się aktualny numer konta?

Ogólnie - jeśli wykorzystywany jest nagłówek standardowy to wystarczy dodać niwy rachunek podmiotu i ustawić go jako podstawowy, jeśli wykorzystywany jest własny nagłówek to należy zmienić numer rachunku w tym nagłówku.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...