Skocz do zawartości

VAT MARŻA generowanie JPK_VAT7M

Polecane posty

Witam, moja księgowa do rozliczenia Vat marży potrzebuje danych:

- z faktury sprzedaży oraz

- z faktury zakupu, która jest powiązana z fakturą sprzedaży

Przy generowaniu pliku JPK_VAT7M na zestawieniu pojawia się różnica pomiędzy kwotą sprzedaży, a kwotą nabycia towaru. Czy jest możliwość zmiany tego zapisu? księgowa prosi o dane tylko z kwotą sprzedaży. Może można wygenerować inny dokument, który będzie zawierał te dane?

Czy jest możliwość wygenerowania faktur zakupu powiązanych z fakturami vat marża za dany okres?

Mam nadzieję, że dosyć zrozumiane wyjaśniłam problem

 

Link to postu
37 minut temu, Karolina Maruszczak napisał:

Witam, moja księgowa do rozliczenia Vat marży potrzebuje danych:

- z faktury sprzedaży oraz

- z faktury zakupu, która jest powiązana z fakturą sprzedaży

Przy generowaniu pliku JPK_VAT7M na zestawieniu pojawia się różnica pomiędzy kwotą sprzedaży, a kwotą nabycia towaru. Czy jest możliwość zmiany tego zapisu? księgowa prosi o dane tylko z kwotą sprzedaży. Może można wygenerować inny dokument, który będzie zawierał te dane?

Ja tego fragmentu nie zrozumiałem.

 

37 minut temu, Karolina Maruszczak napisał:

Czy jest możliwość wygenerowania faktur zakupu powiązanych z fakturami vat marża za dany okres?

Tak, program posiada takie informacje, ale nie są dostępne w standardowych zestawieniach, należy zamówić dodatkowe zestawienie SQL.

Link to postu
Godzinę temu, Karolina Maruszczak napisał:

Witam, moja księgowa do rozliczenia Vat marży potrzebuje danych:

- z faktury sprzedaży oraz

- z faktury zakupu, która jest powiązana z fakturą sprzedaży

Przy generowaniu pliku JPK_VAT7M na zestawieniu pojawia się różnica pomiędzy kwotą sprzedaży, a kwotą nabycia towaru. Czy jest możliwość zmiany tego zapisu? księgowa prosi o dane tylko z kwotą sprzedaży. Może można wygenerować inny dokument, który będzie zawierał te dane?

Ja tego fragmentu nie zrozumiałem.

 

Chodzi o to, że wystawiam fv marżę przykładowo na 1500 zł, a koszt zakupu towaru wynosił 1300 zł - w JPK generuje się kwota 200zł (czyli różnicę między tymi dwoma kwotami), a moja księgowa potrzebuje mieć przesłane dane z faktury pierwotnej czyli  z kwotą 1500 zł

 

Godzinę temu, Karolina Maruszczak napisał:

Czy jest możliwość wygenerowania faktur zakupu powiązanych z fakturami vat marża za dany okres?

Tak, program posiada takie informacje, ale nie są dostępne w standardowych zestawieniach, należy zamówić dodatkowe zestawienie SQL.

 

za tą informację dziękuję

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...