Skocz do zawartości

Zbyt długa wartość dla parametru Numer katalogowy części(215858).


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Mamut Maniek,

Polecane posty

Witam. Czy jest jakaś funkcja, która automatycznie skróci tekst pobierany tagiem z pola własnego z Subiekta?
Parametr "numer katalogowy części" pobieram tagiem [Towar::PWZ::Nr_katalogowy] z Subiekta GT.
Przy aktualizacji istniejącej oferty wychodzi mi błąd: "Zbyt długa wartość dla parametru Numer katalogowy części(215858).".

Niektóre towary mają wiele numerów katalogowych i nie chcę ich usuwać z Subiekta.

Nie wiem też, jaka jest dopuszczalna długość tego parametru.

Link to postu
  • Rozwiązanie
W dniu 5.01.2021 o 18:34, Piotr Sasuła napisał:

Witam. Czy jest jakaś funkcja, która automatycznie skróci tekst pobierany tagiem z pola własnego z Subiekta?
Parametr "numer katalogowy części" pobieram tagiem [Towar::PWZ::Nr_katalogowy] z Subiekta GT.
Przy aktualizacji istniejącej oferty wychodzi mi błąd: "Zbyt długa wartość dla parametru Numer katalogowy części(215858).".

Niektóre towary mają wiele numerów katalogowych i nie chcę ich usuwać z Subiekta.

Nie wiem też, jaka jest dopuszczalna długość tego parametru.

Edytuj aukcje bezpośrednio przez Allegro i wpisuj wartości w polu "numer katalogowy części" aż pole się zaświeci na czerwono i w taki sposób dowiesz się ile można wpisać tam znaków.

Co do przycinania tekstu od prawej strony to jest modyfikator "truncate_right", przykład:

[Towar::PWZ::Nr_katalogowy|truncate_right=124]

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...