Skocz do zawartości

Wzorzec etykiety InPost A6

Polecane posty

Niestety Sello nie posiada informacji dotyczących sortowni, stacji doręczającej i rejonu doręczającego, przez co nie da się utworzyć etykiety akceptowanej przez InPost za pomocą mechanizmu wydruków Sello. Wydruk etykiety InPostu nie jest zatem generowany przez Sello, tylko pobierany z API InPostu w postaci pliku PDF, a ten następnie kierowany jest wprost na drukarkę.

 

Jedyne na co można mieć wpływa na tej etykiecie to Kod referencyjny, który można ustawić w konfiguracji połączenia z API ShipX - domyślnie jest to symbol paczki.

 

Link to postu

Sello dla paczek obsługuje dwa typy wydruków, wewnętrzne - konfigurowalne, i zewnętrzne, niekonfigurowalne, pobierane z API dostawcy w postaci gotowej jako PDF. Nie można ich ze sobą połączyć w jeden wydruk. Najwyżej można drukować dwa razy dwa różne wydruki na tej samej etykiecie, ale to raczej technicznie jest trudne w realizacji.

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jak to się dzieje, że usunąłem numer kontaktowy z Inpost Paczkomaty - usunęli wewnętrznie na moją prośbę - bo sam mam nie mogę tych danych edytować.
Jak to się dzieje, że usunąłem wszelkie dane z bazy InPost ShipX - również od wewnątrz InPost z pomocą Techników.
Jak to się dzieje, że nawet Wsparcie Partnera z InPost interweniowało aby pousuwać TE dane wrażliwe i ostatecznie według InPost moje Imię i Nazwisko oraz numer telefonu nie widnieje na listach przewozowych kurierskich (nie przez Allegro - InPost) a jednak się pojawia za każdym razem, gdy tworzę paczkę do Zamówienia w Sello (powiązanie za pośrednictwem token InPost ShipX)  to jest połączenie na umowie między naszą Firmą a InPost.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu jak można usunąć te dane. Wydaje mi się, że Sello te dane przekazuje bezpośrednio do InPost ShipX.
Proszę o pomoc, bo Klientka ostatnio w sobotę o 5:00 nad ranem w NIEDZIELĘ(!) dzwoniła i się pytała o której może się spodziewać paczki ?!
@Bartosz RosaUśmiecham się :)

 

Link to postu
Godzinę temu, Kamil Kamil napisał:

Proszę o pomoc, bo Klientka ostatnio w sobotę o 5:00 nad ranem w NIEDZIELĘ(!) dzwoniła i się pytała o której może się spodziewać paczki ?!

A może kupić drugi numer, dla klientów, który wyłączasz po pracy? 🙃

Oczywiście to nie w temacie, ale mnie takie rozwiązanie pozwala funcjonować i nie myśleć, czy odbierać, czy nie odbierać...

😁

Link to postu

Faktycznie się pojawiło tylko jakoś nie od razu w katalogu:

W dniu 26.01.2022 o 11:10, Bartosz Rosa napisał:

Następnie logi tworzone są w folderze

c:\Users\<nazwa użytkownika>\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\InsERT\Sello\SelloInPostLog.txt

Co teraz (?) Jak to zmienić ?

Edytowane przez Kamil Kamil
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...