Skocz do zawartości

brak dokumentów w PB Rachmistrza

Polecane posty

Dzień dobry,

Pan Jacek ma rację. Jest to pierwszy krok w diagnozie problemu. Natomiast cały czas czekam na odpowiedzi na pozostałe pytania, które zostały przesłane do Państwa wiadomością e-mail (po otrzymaniu zgłoszenia za pomocą mechanizmu opinii na stronie Portalu Biura). Bez odpowiedzi na te pytania, nie będziemy w stanie zdiagnozować problemu.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Czy ten problem udało się zdiagnozowć. Mam podobną sytuacje : na PB są dokumenty , nawet trafiają nań raprty z Rachmistrza GT ale w samym Rachmistrzu GT w PB dokumenty sa nie widoczne . Klient wysyła na spersonalizowaną skrzynke pocztowa , Biuro dostaje info ze takie dokumnety sa załadowane na PB a jak sie uruchamia rachmistrza i otwiera PB to ich nie widać.  Takie sprawy jak filtry  są prawidłowo wprowadzone i nie mają tu wpływu .  Problem ponownie zgłoszony do Insert-u ( [INS-280024] ) ale moge doczekać sie odpowiedzi. 1952490508_Zrzutekranu2021-04-08aktualnaListafakturnaPB.thumb.png.db07b2e35e70e5579e53111e793c0bee.png689347848_Zrzutekranu2021-04-08ListadokumentwwusudzePB-dokumenty.png.67c842e5ee8c03a869f5a52b1a29045b.png

Link to postu

Tak, w między czasie ponownie spotkaliśmy się z podobnym problemem i został on już naprawiony.

Proszę o podanie numeru wersji programu GT, którego Państwo używacie.
Poproszę również o odpowiedzi na poniższe pytania.
Czy używali Państwo opcji Odśwież listę dokumentów (w module Portal Biura - Dokumenty - obraz poniżej)?

ModulPBDokumenty_OdswiezListe.png.c8eb39e497558c7978f0a2ab386df1f2.png

Przypominam, że nie jest ona tożsama z opcją Odśwież [F5] - która odświeża tylko zawartość grida. Operacja Odśwież listę dokumentów wywołuje pobranie dokumentów z Portalu Biura.

 

Proszę ją wywołać, zwrócić uwagę, czy pojawiają się jakieś komunikaty po jej wywołaniu i czy na gridzie pojawiły się dokumenty. 

Link to postu

Bardzo dziekuje za podpowiedź . Rzeczywiście używałem tylko klawisza F5.  Po uruchomieniu "Odśwież listę dokumnetów"  po krotkiej chwili ukazały się wszystkie dokumnety ( 39 ) z PB .  Program ( RachmistrzGT ) wprawdzie się przerwał na koniec odswiżania ( wysłałem raport do Insert'u ) ale po ponownym uruchomieniu dokumenty są juz widoczne. Może to juz nie ma znaczenia ale podaje wersję programu : 1.66 SP3 HF1 (1.6631.31.5041)

Link to postu
W dniu 17.04.2021 o 16:25, Ryszard Trojanek napisał:

po ponownym uruchomieniu dokumenty są juz widoczne

Super.

W dniu 17.04.2021 o 16:25, Ryszard Trojanek napisał:

Program ( RachmistrzGT ) wprawdzie się przerwał na koniec odswiżania ( wysłałem raport do Insert'u )

Zwrócimy na to uwagę.

W dniu 17.04.2021 o 16:25, Ryszard Trojanek napisał:

Może to juz nie ma znaczenia

Może mieć w związku z przerwaniem programu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...