Skocz do zawartości

szybkie platnosci - doplata - zmiana zamowienia

Polecane posty

Witam, mam taki scenariusz: 

1 wystawiam zk z szybkimi platnosciami - przelewy 24

2 klient oplaca zk, pojawia sie status zaplacono

3 jednak klient decyduje sie na zmiane asortymentu na zk, edytuje zk i chcialbym zrobic tylko doplate na roznice

4 w tym celu mam zdefiniowana platnosc, zapalcone przelewy 24 plus roznicę (w tym wypadku 60 zl) chcialbym ustawic ponownie jako przelewy 24

image.png.b18d11b8793f2c3b32c5e11edabfed43.png

5 niestety przy zapisie dokumentu program ustawia mi takie wartosci

image.png.d414c1d80aa1d275b21155478b4d0c8b.png

W problem pojaiwl sie w wersji 33.0.1 bo wczesniej taki scenariusz przechodzil bez problemow. Moge prosic o pomoc?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Nie jest tak, jak Pan pisze, że wcześniej można było tak zrobić. Jeżeli na zamówieniu występuje opłacona szybka płatność i zwiększamy wartość zamówienia, to pozostała kwota powinna być przypisana do innej formy płatności. 

Pisząc w skrócie, nie ma takiej możliwości, aby na dokumencie występowały dwie takie same formy płatności. Jeżeli takie zamówienie zrealizujemy np. jako fakturę, to kwota zapłacona podpina się jako przedpłata, a wartość pozostałą można przypisać do szybkiej płatności. Niemniej jednak postaramy się przemyśleć realizację takiego scenariusza w przyszłych wersjach.

Link to postu

Witam,

Nie oczekuje, ze do zk beda przypisane dwie te same formy platnosci. W scenariuszu podalem przyklad ze:

1 pierwsza wersja zk zaklada platnosc przelewy 24.

2 Klient oplaca ale po oplaceniu prosi o zmiane. Na zk dodajemy towar. Zmienia sie wartosc zk. Zmieniamy platnosci wybierajac forme platnosci: Zaplacono Przelewy 24 (forma przygotowana przez nas znajduje sie w platnosciach gotowkowych) a roznica zostaje ustawiona jako nowa platnosc przelewy 24. 

3 na tej podstawie generuje sie nowy link do szybkiej platnosci. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...