Skocz do zawartości

Aktualizacja 2021.01

Polecane posty

Informujemy, że w dniu 14 stycznia 2021 wdrożyliśmy nową wersję Subiekta 123.

W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: 

• Integracja z Kaczmarski Inkasso - możliwość zlecania i śledzenia windykacji bezpośrednio z aplikacji (przeczytaj więcej),

• Poprawa znanych błędów i problemów.

Dzień dobry,

brak marginesu z lewej strony jak przestawić?

Pozdrawiam

Zbigniew

Dzień dobry

6 minut temu, Zbigniew Garncarek napisał:

brak marginesu z lewej strony jak przestawić?

Brak marginesu gdzie?

brak marginesu na fakturze, jest z prawej strony

Nie potwierdzamy występowania takiego problemu.

Proszę o zrzuty ekranu prezentujące problem do dalszej analizy. Może być w wiadomości prywatnej.

• Dziękuję 1

Czy tak samo (przesunięty) wygląda plik PDF przed wydrukiem?

Jeśli nie - problem jest z ustawieniami Pana drukarki. Gdzieś zostały zmienione marginesy wydruku. Subiekt 123 nie ma dostępu do tych ustawień i ich nie modyfikuje.
Proszę sprawdzić konfigurację drukarki przed wydrukiem. Ewentualnie pobrać PDF na dysk i wydrukować za pomocą innego programu (np Acrobat Reader).

• 2 tygodnie później...

Dzień dobry, kiedy można się podziewać opcji wystawiania faktur cyklicznych co rok?

Pisałem o tym w listopadzie/grudniu i bardzo proszę o dodanie takiej funkcji, gdyż od stycznia przeszedłem na Państwa system fakturowania i bardzo brakuje mi takiej funkcjonalności.

Pozdrawiam

Sławomir Kubiak

Dzień dobry

Wersja zawierająca możliwość definiowania faktur cyklicznych z cyklem rocznym planowana jest na okolice połowy lutego.

Czy jest możliwe wystawienie innego odbiorcy a innego nabywcy? Odbiorcą jest oddział nabywcy.

10 godzin temu, Agnieszka ZW napisał:

Czy jest możliwe wystawienie innego odbiorcy a innego nabywcy? Odbiorcą jest oddział nabywcy.

Można wykorzystać albo Inny adres dostawy - należy go wpisać na dole formatki dokumentu, a następnie włączyć jego drukowanie na dokumentach (https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4052,subiekt-123-jak-dodac-inny-adres-dostawy-do-wydruku-dokumentu.html).

Efekt jest taki:

2021-02-02_07h41_24.png.c47b1025dd0ec89a0df5842d0eea3123.png

Albo wykorzystać pole Inny nabywca w kartotece klientów (https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1968,subiekt-123-jak-wystawic-fakture-dla-jednostki-samorzadu-terytorialnego.html).

Efekt taki:

2021-02-02_07h43_53.png.74e20b091e62749ce3727decaf649b3b.png

2021-02-02_07h41_24.png.c47b1025dd0ec89a0df5842d0eea3123.png

2021-02-02_07h43_53.png.74e20b091e62749ce3727decaf649b3b.png

Dziękuję - trafiłam tylko na tą pierwszą opcję. Druga mi bardziej odpowiada.

Dziękuję za info. Czekam z niecierpliwością na faktury cykliczne z rocznym terminem.

• Dodaj nową pozycję...