Skocz do zawartości

Odzyskaj pieniądze Kaczmarski Inkasso "nie można odnaleźć określonego modułu"

Polecane posty

23 minuty temu, Kamil Goleń napisał:

Proszę mi powiedzieć na jakim systemie operacyjnym Windows Pan pracuje? Jaka jest to wersja oprogramowania InsERT i na jakiej wersji serwera SQL działa ten podmiot?

WIN10 pro 64 , subiekt gt  1.66 (1.6600.0.4965), SQL Server Express Edition (64-bit) 12.0.5000.0 (SP2)

Link to postu

Czy na obecnym stanowisku zainstalowany jest  'Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015'?

Można go pobrać z tego miejsca: https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=48145 .

Należy pobrać powyższy plik i zainstalować (konieczny jest restart systemu).

Jeżeli na komputerze są zainstalowane te pliki to proszę je przeinstalować.
 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
W dniu 16.01.2021 o 11:36, Marcin Wójcik napisał:

witam

Chciałem skorzystać z nowej funkcji "Odzyskaj pieniądze" Kaczmarski Inkasso.

Niestety po wybraniu nalezności do wndykacji, nie otwiera się kreator tylko wyskakuje komunikat 

"nie można odnaleźć określonego modułu". 

 

Mam dokładnie ten sam problem.

Win 10 Home 64, Subiekt GT 1.66 (1.6607.21.5007), SQL Server Express Edition (64-bit). NIc nie pomaga :(

Link to postu
21 godzin temu, Tomasz Gołacki napisał:

Mam dokładnie ten sam problem.

Win 10 Home 64, Subiekt GT 1.66 (1.6607.21.5007), SQL Server Express Edition (64-bit). NIc nie pomaga :(

W pierwszej kolejności proszę odinstalować pakiet InsERT GT i zainstalować najnowszą wersję z tego linku:

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/abonament/subiekt_gt/pobierz.html


Proszę o informację zwrotną czy to pomogło.

Edytowane przez Kamil Goleń
Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 6.09.2021 o 09:02, KAZIMIERZ WITKOWSKI napisał:

Witam,

przeinstalowałem program Visual C++ przez plik vc_redist.x86.exe, lecz nie pomogło

mam najnowszą wersję Insert GT 1.67 HF4, na systemie Windows 10 Home, baza danych Microsoft SQL Server 2014

A próbował Pan przeinstalować cały pakiet programów InsERT GT?

Link to postu
  • 1 rok później...

Dzień dobry, 

Problem po mojej stronie wygląda następująco.

Wybieram opcje Odzyskaj pieniądze i widzę że ładuje się na dolnym pasku nowe okno, które na podglądzie miniaturki wygląda poprawnie.

Natomiast kliknięcie okna nie otwiera powiększonego widoku. Po próbie zamknięcia okna na dolnym pasku, program pyta czy na pewno przerwać proces.

Uprzejmie proszę o pomoc. Próba zainstalowania Visual C++ z linku powyżej nieudana ponieważ program istnieje już na moim komputerze.

 

Win10 Pro 64, Subiekt GT 1.75 SP2 (1.7520.20.5672), SQL wersja 2016 Express

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...