Skocz do zawartości

Wybór płatności na dokumencie

Polecane posty

Witam, w sello do dokumentu końcowego mam przypisany paragon imienny oraz faktury sprzedaży, dla poszczególnych mam opcje przedpłata lub pobranie, teraz mam takie pytanie ponieważ strasznie długo później zajmuje nam rozliczanie płatności w subiekcie i postanowiliśmy zrobić wybór płatności np PayU przelewy24 inpost pobranie, i moje pytanie brzmi czy da się to ustawić aby jak ktoś kupi płacąc poprzez PayU to od razu zostanie wybrana opcja na dokumencie w subiekcie PayU, a jak ktoś zapłaci przelewem24 to wskoczy przelewy 24? Czy jest jakiś inny sposób jak to zrobić aby płatności później były rozliczane z sello do subiekta?

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
W dniu 22.01.2021 o 09:03, Mateusz Mateusz napisał:

Witam, w sello do dokumentu końcowego mam przypisany paragon imienny oraz faktury sprzedaży, dla poszczególnych mam opcje przedpłata lub pobranie, teraz mam takie pytanie ponieważ strasznie długo później zajmuje nam rozliczanie płatności w subiekcie i postanowiliśmy zrobić wybór płatności np PayU przelewy24 inpost pobranie, i moje pytanie brzmi czy da się to ustawić aby jak ktoś kupi płacąc poprzez PayU to od razu zostanie wybrana opcja na dokumencie w subiekcie PayU, a jak ktoś zapłaci przelewem24 to wskoczy przelewy 24? Czy jest jakiś inny sposób jak to zrobić aby płatności później były rozliczane z sello do subiekta?

Korzystasz z Subiekta GT? Jeśli tak, to synchronizator s2sgt od LC Soft może zmieniać sposób płatności na dokumencie w zależności od tego jaką metodę wybrał klient.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.01.2021 o 09:21, Bartosz Rosa napisał:

Obecnie nie ma takiej możliwości ale planujemy ją dodać w jednej z najbliższych wersji.

Z tego co widzę jest jakaś opcja z ustawieniem sposoby płatności - pobranie/przedpłata w Sello

image.png.f8ac650a8e5e4076f73cfce071157bff.png

Osobiście wystawiam jedynie zamówienia klienta, czy jest taka opcja aby jeżlei klient wybierze pobranie zaznaczała się opcja pobranie w zamówieniu klienta w subiekcie? Aktualnie zawsze jest ustawiona gotówka.

Link to postu
25 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

W nowym synchronizatorze Subiekta tak.

W takim razie postaram się niedługo przejść.

Drugie pytanie - włączyłem niedawno automatyczne tworzenie dokumentów (ZK) podczas synchronizacji. Niestety przerzuca mi wszystkie transakcje, nawet te nie opłacone bądź z anulowaną płatnością. Przejrzałem wszystkie ustawienia i nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji. Nowy synchronizator również to załatwi?

Link to postu
17 minut temu, Dominik Heidemann napisał:

W takim razie postaram się niedługo przejść.

Drugie pytanie - włączyłem niedawno automatyczne tworzenie dokumentów (ZK) podczas synchronizacji. Niestety przerzuca mi wszystkie transakcje, nawet te nie opłacone bądź z anulowaną płatnością. Przejrzałem wszystkie ustawienia i nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji. Nowy synchronizator również to załatwi?

To również jest w nowym synchronizatorze. Jest opcja ograniczenia do transakcji oznaczonych jako "Gotowe do przetwarzania".

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...