Skocz do zawartości

Wydruk faktury FL - brak danych w komórce PKWiU

Polecane posty

3 minuty temu, Agnieszka Fleszar napisał:

no właśnie później

 

Dane asortymentu są historiowane. W takiej sytuacji można spróbować wejść w edycję faktury, następnie w edycję asortymentu na każdej pozycji, niczego nie zmieniać i zapisać. Nie sprawdzałem, czy to pomoże - jak nie to pozostanie usunięcie wszystkich pozycji i dodanie ich od nowa.

Link to postu
9 godzin temu, Jacek Izydorczyk napisał:

Dane asortymentu są historiowane. W takiej sytuacji można spróbować wejść w edycję faktury, następnie w edycję asortymentu na każdej pozycji, niczego nie zmieniać i zapisać. Nie sprawdzałem, czy to pomoże - jak nie to pozostanie usunięcie wszystkich pozycji i dodanie ich od nowa.

No niestety nic nie mogę zrobić- zdarzenie gospodarcze polega na wystawieniu dwóch faktur zaliczkowych i za jakiś czas trzeciej końcowej - pierwsza faktura zaliczkowa (bez pkwiu) z listopada już ujęta w rejestrach :( więc nie mogę wycofywać, potem dodane pkwiu do asortymentu i wystawiona druga faktura zaliczkowa i też nie zaciąga nr pkwiu. Podejrzewam, że przy końcowej też tak będzie.... Wiem, że pkwiu nie jest obowiązkowe, ale klient z tych wymagających.... chyba dopiszę w uwagach- innego wyjścia nie widzę

Link to postu
2 godziny temu, Agnieszka Fleszar napisał:

pierwsza faktura zaliczkowa (bez pkwiu) z listopada już ujęta w rejestrach :( więc nie mogę wycofywać

Dlatego? Po ponownej dekretacji trafi w to samo miejsce i z takimi samymi wartościami.

2 godziny temu, Agnieszka Fleszar napisał:

innego wyjścia nie widzę

Można jeszcze w oknie wydruku zapisać fakturę do pliku rtf lub xls, a potem otworzyć w Wordzie lub Excelu i tam dopisać. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...