Skocz do zawartości

Rewizor GT -potwierdzenia sald wysyłanie na e-mail.

Polecane posty

  • 1 rok później...

Tak jak odpisywałem Pani na maila. Wszyscy czekają z realizacją funkcjonalności obsługi potwierdzeń sald przez interfejs programistyczny Sfrea. Niestety pozostaje dopingowanie Insertu w tej sprawie. Bez tego trzeba od zera napisać funkcjonalność potwierdzenia sald (co już jest przecież zrobione w Rewizorze) i niestety nikt nie chce się tego powtórnie robić, bo to jest ogrom pracy licząc, że Insert w końcu to zrobi..

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
W dniu 23.12.2022 o 08:06, Kacper Panek napisał:

Dzień dobry,

w wersji 1.74 HF1 umożliwiono wysyłanie potwierdzenia sald e-mailem – funkcja jest dostępna, gdy wybrany został jeden kontrahent.

czyli jak ? bo chciałam wysłać  potwierdzenie mailem  z rewizora GT a pokazuje ze nie mogę bo brak zinicjowania czy coś takiego

Link to postu
1 godzinę temu, Iwona Adamkowicz napisał:

czyli jak ? bo chciałam wysłać  potwierdzenie mailem  z rewizora GT a pokazuje ze nie mogę bo brak zinicjowania czy coś takiego

Należy wcześniej skonfigurować domyślnego klienta poczty e-mail w systemie operacyjnym (można skorzystać z darmowych programów jak Mozilla Thunderbird) tak, aby współpracował z programami InsERT GT: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1757,jak-skonfigurowac-domyslnego-klienta-poczty-elektronicznej.html

Link to postu
45 minut temu, Iwona Adamkowicz napisał:

Próbowałam ale dalej  nie działa

Napisałem jakie warunki muszą być spełnione, skoro nie działa to oznacza NIE zostały spełnione... Problem z Microsoft Outlookiem nie raz był poruszany na forum, można poszukać i poczytać... Zgaduję, że tradycyjnie pakiet Office został niepoprawnie zainstalowany, czyli w wersji x64 (64bit) zamiast x86 (32bit), należy poprawnie zainstalować pakiet Microsoft Office lub skonfigurować "Outlook64Bridge", opisy są dostępne w internecie, preferuję pierwsze rozwiązanie.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...