Skocz do zawartości

Vendero - brak pomocy, nie działa tak jak trzeba sklep

Polecane posty

Witam, czy jest ktoś w stanie powiedzieć gdzie mam się kontaktować w sprawie Vendero. Zrobiłem sklep jako administrator wszystko wygląda dobrze ale już jako użytkownik niezalogowany wszystko w sklepie jest w innym miejscu (poprzesuwane, nachodzą na siebie zdjęcia paski itd.). Druga sprawa to nie wyświetla mi wszystkich zdjęć produktów. Odpowiedzi przez formularz kontaktowy są nijakie, brak konkretów i dobrej pomocy. Będę musiał zrezygnować z tej platformy jeśli nie otrzymam pomocy.

Link to postu

Witam Panie Łukaszu, wszystkie Pana zgłoszenia, które Pan przesłał przez formularz kontaktowy do mnie trafiły. Pozwoliłam je sobie przejrzeć raz jeszcze i z tego, co widzę, na każde udzieliłam konkretnej odpowiedzi - podając konkretną instrukcję postępowania (wraz ze zdjęciami), powód/przyczynę opisywanej przez Pana sytuacji, bądź informację o konieczności wprowadzenia przez nas jakiejś drobnej zmiany w najbliższej możliwej wersji. 
Z tego, co widzę dostał Pan również odpowiedź dziś rano na pierwszą część Pana zgłoszenia - przypomnę - powodem było niepoprawne użycie widgetu własnego. Przeanalizowaliśmy również temat niepoprawnie wyświetlanego nagłówka i otrzymał Pan odpowiedź w formie konkretnej instrukcji, wspartej screenami. 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry,

11 godzin temu, Maciej D napisał:

czy w vendero jest możliwość wyświtlenia obok nazwy towaru jego symbolu?

nie ma takiej możliwości. Symbol znajduje się w szczegółach produktu i można go ewentualnie przepisać do opisu towaru.

image.thumb.png.8a88bf346afa7a82658807971e5eb21f.png

11 godzin temu, Maciej D napisał:

W jaki sposób wyszukiwać towar po symbolu?

Nie ma takiej możliwości.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...