Skocz do zawartości

Zmiana licencji na niższą

Polecane posty

Dzień dobry,

testowałem gestor nexo pro stwierdziłem, że nie są potrzebne mi funkcje pro. Zakupiłem licencję standardową tj Gestor Nexo - wprowadziłem klucz licencji i nie mogę korzystać z programu, bo rozumiem, że jest zainstalowany PRO. Nie mogę odinstalować samego Gestora Pro, aby zainstalować standardową wersję.

 

Proszę o pomoc.

Link to postu
Godzinę temu, Sebastian Drozd napisał:

Zakupiłem licencję standardową tj Gestor Nexo - wprowadziłem klucz licencji i nie mogę korzystać z programu, bo rozumiem, że jest zainstalowany PRO

Nie, to zupełnie nie tak. Zainstalowany jest pakiet nexo. Nie instaluje się wersji std/PRO.

To podmiot został uruchomiony w wersji PRO, a przy tworzeniu podmiotu jest wyświetlana informacja że przejście z wersji PRO do standard będzie niemożliwe.

Teraz pozostał Panu wybór:

- utworzyć Pan nowy podmiot, już w wersji std i wprowadzić wszystkie dane od początku (tan poprzedni do skasowania)

- dokupić ulepszenie do wersji PRO.

Link to postu

 

22 godziny temu, Andrzej Kubik napisał:

Nie, to zupełnie nie tak. Zainstalowany jest pakiet nexo. Nie instaluje się wersji std/PRO.

To podmiot został uruchomiony w wersji PRO, a przy tworzeniu podmiotu jest wyświetlana informacja że przejście z wersji PRO do standard będzie niemożliwe.

Teraz pozostał Panu wybór:

- utworzyć Pan nowy podmiot, już w wersji std i wprowadzić wszystkie dane od początku (tan poprzedni do skasowania)

- dokupić ulepszenie do wersji PRO.

No dobrze, ale przy tworzeniu nowego podmiotu + import danych do bazy z subiekt nexo pro, gestor nadal jest w wersji PRO. :( 

 

Jeżeli jest opcja rozszerzenia licencji gestor nexo > gestor nexo pro z jakimś rabatem to proszę o linka, bo nigdzie nie mogę znaleźć. Kupić drugiej licencji za wersję PRO to nam się nie opłaca...

Edytowane przez Sebastian Drozd
Link to postu
1 godzinę temu, Sebastian Drozd napisał:

przy tworzeniu nowego podmiotu + import danych do bazy z subiekt nexo pro, gestor nadal jest w wersji PRO.

Ojej, wszystko Pan pokręcił.

Przy tworzeniu nowego podmiotu pogram zawsze pyta o wybór std/PRO.

Nie można (mechanizmami nexo) zaimportować danych z Subiekta nexo PRO do nowego podmiotu.

 

Jeśli dobrze rozumiem podmiot już istnieje i jest na nim Subiekt nexo PRO, a Pan chce uruchomić Gestora i od razu "wskakuje" PRO, tak?

No to wygląda na to że Pana firma ma już licencję na Gestora nexo PRO

albo nie zrozumiałem opisu sytuacji.

 

Co mówi na ten temat pański dostawca programu?

Link to postu
W dniu 28.01.2021 o 09:58, Sebastian Drozd napisał:

Jeżeli jest opcja rozszerzenia licencji gestor nexo > gestor nexo pro z jakimś rabatem to proszę o linka, bo nigdzie nie mogę znaleźć. Kupić drugiej licencji za wersję PRO to nam się nie opłaca...

Linki wysłałem w wiadomości prywatnej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...