Skocz do zawartości

Skrót klawiszowy do funkcji wyślij/odbierz

Polecane posty

Cześć wszystkim! 

 

Chciałem zapytać czy jest jakaś możliwość sparowania skrótu klawiszowego np. z modułem wyślij odbierz -> dostawy paczek -> wyślij ? żeby xx razy dziennie nie wchodzić co chwilę w sekcję dostawcy paczek -> wyślij ? ktoś ma jakiś sposób na przypisanie takiego makra? Dokładnie coś jak np. funkcja CTRL+S -> utwórz dokumenty końcowe 

 

Pozdrawiam! ?

  • Lubię to 1
Link to postu
2 godziny temu, Łu kasz napisał:

Nie da się zastosować do tego programu zewnętrznego spodziewam się? Cokolwiek, ale taka możliwość przypisania skrótu do często używanej opcji jak w module transakcje np do dokumentów końcowych etc, byłaby mega

Możesz skorzystać z programu AutoHotKey, ja się niestety poddałem. Skrypt działał wszędzie tylko nie w Sello. Mnie też brakuje takich skrótów. Chciałem sobie pod osobne kody kreskowe podpiąć wywoływanie generowania paczek, zaznaczanie wszystkich pozycji w zakładce DO WYSŁANIA (w PACZKACH) i drukowanie do nich etykiet oraz zaznaczanie wszystkich pozycji i oznaczenie ich jako wysłanie. No, i dodawanie notatki do transakcji skrótem klawiszowym i zatwierdzanie enterem bez przeklikiwania się. Bodajże niejaki Alwin Kolano zamieścił kilka lat temu na forum skrypt, który (rzekomo, wtedy) umożliwiał szybkie dodanie notatki skrótem CTRL + Q, ale u mnie on niestety nie działa.

Tutaj wątek sprzed pięciu lat (?) o notatkach, gdzie koledzy podsuwali fajne rozwiązania i sugestie:

 

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...