Skocz do zawartości

Allegro Biznes - cenniki hurtowe, rabat do wartości itd

Polecane posty

Dziś już dostałem informację o terminie uruchomienia wersji serwisu Allegro pod nazwą Allegro Biznes. Start na 9 lutego.

Cóż tu wiele pisać? Mamy sporo kont, mamy w ofercie również produkty kierowane do firm, które w ostatnich latach znacznie podupadły na sprzedaży tym kanałem. Chciałbym spróbować na Allegro Biznes i oczywiście móc to obsłużyć z poziomu jednego programu.

 

@Bartosz Ros jakie macie plany wobec tego tworu? Czy rysuje się jakaś koncepcja? Znane są jakieś terminy? A może nie bierzecie tego pod uwagę?

 

Osobiście myślę, że znajdzie się grono klientów, którzy przejdą z zakupami firmowymi do Allegro. Dużą zachętą może być odroczona płatność nawet do 60 dni oraz możliwość korzystania ze SMART'a. Osobiście wielokrotnie kupowałem artykuły do firmy na Allegro tylko dlatego, że sprzedawca nie miał różnicy w cenach pomiędzy sklepem a Allegro lub na sklepie było taniej ale po doliczeniu kosztów transportu wychodziło podobnie lub drożej.

 

Gdyby ktoś nie widział tej informacji, podsyłam link:

https://allegro.pl/zobacz/sprzedaz-dla-firm?utm_source=coma_email&utm_medium=927ab85c-2876-4116-82e7-21dedd59ae1b#promocja_na_start

 

Link to postu

Wszystkie zmiany w API czy serwisie Allegro mamy zapisane a to czy będziemy się nimi zajmować czy nie zależy od zainteresowania. Obecnie realizowane są starsze zmiany i nowości, które wiemy, że dotkną większą część użytkowników, lub po prostu były pytania o daną funkcję i zgłoszone zapotrzebowanie.

 

Więc jeśli pytasz o Allegro Biznes, to mamy również zapisane, nie były jeszcze analizowane zmiany itp.

Link to postu

Osobiście nie spoglądam w tym kierunku, ceny na allegro detalicznym już w standardzie są "biznesowe" w dużej mierze sprzedawców ? nie spodziewam się żeby odroczone płatności były zbyt ciekawą opcją dla nowej firmy z którą nie współpracowaliśmy z perspektywy sprzedawcy - ja osobiście ominę allegro biznes szerokim łukiem, kto chce zamówić ilości hurtowe kontaktuje się telefonicznie i w zasadzie to tyle...

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...