Skocz do zawartości

Nowy synchronizator Subiekta 2.0

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.06.2021 o 11:16, Bartosz Rosa napisał:

W przypadku nieoczekiwanego zamknięcia programu, tworzony jest zrzut pamięci, który w większości przypadków umożliwia odtworzenie u nas miejsca w którym wystąpił problem i jego poprawienie. Zrzut pamięci w postaci pliku o nazwie Sello_rok_miesiąc_dzień_godzina_minuta_sekunda.dmp zapisywany jest w folderze:

C:\Users\<Nazwa_konta>\AppData\Roaming\InsERT Sello\

Plik, lub pliki wskazujące na odpowiednią datę wystąpienia problemu należy przesłać do nas na adres sello@insert.com.pl wraz z krótkim opisem kiedy ten błąd występuje, numerem wersji Sello, ewentualnie linkiem do forum gdzie opisany jest problem.

Panie Bartoszu, w dniu dzisiejszym wysłałem pliki z podanej lokalizacji w celu zlokalizowania problemu. Od czerwca problem z samoczynnym zamykaniem się sello i pojawiającym zdarzeniem APPCRASH bardzo się nasilił i ciężko się pracuje. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Hej

Od wczoraj sello wali mi błędami podczas aktualizacji produktu.

Aktualizacja istniejącej oferty (v2.beta) "LISTWA ZAS.ARMAC MULTI M6 BLACK 1.5M 6 GNIAZD" z konta OazaCen na Allegro.pl: Dany parametr możesz podać tylko raz.

Kod błędu: 422 Unprocessable Entity

[ConstraintViolationException.NoDuplicateIds]: Dany parametr możesz podać tylko raz.
ścieżka: parameters
detale: ConstraintViolationException.NoDuplicateIds

lub

od błędu: 422 Unprocessable Entity

[ConstraintViolationException.ImproperlyAssignedDictionaryParameter]: Parametr słownikowy należy uzupełnić poprzez identyfikator wartości dla 248798.
ścieżka: parameters[3]
detale: ConstraintViolationException.ImproperlyAssignedDictionaryParameter
[ConstraintViolationException.NoDuplicateIds]: Dany parametr możesz podać tylko raz.
ścieżka: parameters
detale: ConstraintViolationException.NoDuplicateIds
[ConstraintViolationException.NoValueInDictionaryParameter]: Nie podano wartości dla parametru Producent (248798).
ścieżka: parameters
detale: ConstraintViolationException.NoValueInDictionaryParameter

Pomimo wpisanego producenta przez produktyzację.

żeby problem zniknął to muszę:

wejść w edycję z poziomu przeglądarki.

Zmienić cokolwiek w aukcji.

Pobrać parametry aukcji

wysłać zmiany przez sello po usunięciu błędu.

Nie powiem zaczynam się lekko irytować.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Włączyłem dzisiaj nowy synchronizator, bo miałem pierwsze zakupy na allegro.cz i mam mały problem. Mam takie aukcje że produkt A wystawiam na 3 różne sposoby

 

produkt A na sztuki gdzie jedna sztuka w allegro to w subiekcie 1mb

potem produkt A że 1szt w allegro to 10mb do subiekta wskauje mi dalej 1m w cenie 10m

i tak samo produkt A że 1szt w allegro to 100m do subiekta wskakuje mi 1m w cenie 100m

 

da się to jakoś obejść? przy towarze mogę wybrać tylko jedną jednostkę, a jak poprawiam utworzone zamówienie ręcznie to przy tworzeniu dokumentu końcowego wskauje dalej to samo.... poradził sobie ktoś z takim problemem

 

Tak samo jak chce podmienić produkt na inny też mnie nie puszcza

Edytowane przez Paweł Benedik
Link to postu

W takim razie dla Sello są to 3 niezależne towary.

 

To trzeba by było w Subiekcie stworzyć komplety składające się z 10x1mb i 100x1mb i pobrać je do Sello jako osobne towary i powiązać z każdą aukcją odpowiednio. Wtedy Sello będzie wystawiać dokument na odpowiedni komplet, którego np 1 szt składa się z 10mb towaru.

 

Nie ma sposobu aby Sello inaczej było w stanie odróżnić, który to przypadek, ponieważ w towarze w Sello można wybrać tylko jedną jednostkę z Subiekta.

Link to postu

Czyli mam ciągle wchodzić  potem  w dany komplet i go produkować na bieżąco? Jakaś masakra. Nie ma jakieś możliwość ręcznej zmiany zamówienia jak do teraz to robiliśmy? że sobie ręcznie zmieniam? teraz jak próbuje zmienić zamówienie i klikam dokument końcowy to zamówienie wraca do pierwotnego stanu

Link to postu

Okienko wyskakuje tak jak poprzednio, wystarczy użyć funkcji Dokument końcowy a nie dokumenty końcowe. Samą zmianę, jeśli już, sugerowałbym wykonywać na wystawianym dokumencie.

 

17 godzin temu, Paweł Benedik napisał:

teraz jak próbuje zmienić zamówienie i klikam dokument końcowy to zamówienie wraca do pierwotnego stanu

Wynika to pewnie z faktu, że dokument realizuje ZK w Subiekcie, które nie zostało zmodyfikowane.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Zgadzam się z Pawłem Benedykiem, że wygodniej byłoby, gdyby podczas tworzenia dokumentu pojawiało się okno, w którym można zmienić formę płatności i inne parametry. Oto kilka dodatkowych wskazówek. Oszczędziłoby to czas, bo nie trzeba byłoby otwierać dokumentu ponownie.

Edytowane przez Bolek Wieczorek
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...