Skocz do zawartości

Sello się zawiesza (brak odpowiedzi)

Polecane posty

W zasadzie tyle ramu powinno wystarczyć, chyba, ze na komputerze jest uruchomiony jeszcze inny program pochłaniający dużo pamięci. Najgorzej jeśli przypadkiem uruchomione są dwa SQL serwery bo były takie przypadki.

 

Ile osób pracuje jednocześnie na Sello? Czy gdy Sello zawiesza się przy przechodzeniu między modułami to czy w tle trwają może synchronizacje?

Link to postu

Wygląda to tak na głównym komp. (serwerze) zainstalowany jest subiekt z sql sello pracuje na innym komp. i tu zainstalowany jest sql dla sello. Nic nie pracuje w tle przepływ w sieci na poziomie jest 1%. Próbowałem już wyłącząć wszystkie pracujące aplikacje i bez zmian. Najdziwniejsze jest to że czasami sello pracuje kilka minut a czasami po zalogowaniu ruch myszką na ekranie sello powoduje zawieszenie.

Link to postu

można tak zrobić, oczywiście trzeba wcześniej zrobić archiwizację, później odinstalować Sello (z dodaj/usuń programy) i usunąć katalog Sello z c:\program files\insert\sello

 

trochę dziwne jest dla mnie to, że przed wgraniem aktualizacji dla programu antywirusowego wszystko działało, może proszę odinstalować ten program i sprawdzić wtedy działanie Sello

Link to postu

Mam już jasność to problem antywirusa po odinstalowaniu działa. Sytuacja jest taka że sello pracuje bo kółko postępu w lewym dolnym rogu się kręci ale ruch myszką lub wciśnięcie zakładki zawiesza program. Bitdefender skanuje cały czas sieć i pewnie to dochodzi do problemu z przesyłem i spowolnieniem sello. Tylko co można tu zrobić wszystko co mogłem odblokowac to odblokowałem nawet zrobiłem wyjątki aby omijał sello ???

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...