Skocz do zawartości

Uwagi, zastrzeżenia do wzorców wydruków

Polecane posty

  • 2 miesiące temu...

Paczka_Uwagi należy zastąpić tagiem Paczka_Notatki. W zasadzie Uwagi robią to samo co Notatki, ale ze wzgledu na pewne ograniczenia edytora jeśli ktoś edytował wydruk z uzytym tagiem Uwagi to musi ręcznie przestawić to na Notatki.

 

Czy notatki mają zaznaczoną opcję drukowania?

Link to postu

istnieje, nawet gdzieś na forum. W książce nadawczej numery są tam domyślnie wpisywane z listy wysyłkowej tak aby pokrywały się z numeracją paczek na liście wysyłkowej.

 

Mnie chodzi raczej o numerację typu 1, 2, 3, 4... itd.

 

PS Marzy mi się wydruk pokazujący "Towarów - ilość" znajdujące się w paczkach do wysyłki. ::)

Link to postu

Paczka_Uwagi należy zastąpić tagiem Paczka_Notatki. W zasadzie Uwagi robią to samo co Notatki, ale ze wzgledu na pewne ograniczenia edytora jeśli ktoś edytował wydruk z uzytym tagiem Uwagi to musi ręcznie przestawić to na Notatki.

 

Czy notatki mają zaznaczoną opcję drukowania?

 

Ale ja chciałbym wydrukować notatki wpisane ręcznie a nie z szablonów.

Czy takie tez można drukować?

Link to postu

Ale ja chciałbym wydrukować notatki wpisane ręcznie a nie z szablonów.

Czy takie tez można drukować?

 

Co rozumiesz po przez "nie z szablonów"

Po przez ustawienie Paczka_Notatki wyświetlać będzie sie to co jest w notatkach czyli to samo co jest w notatkach w paczce i w transakcji.

Mozna tworzyć szablony notatek w administracji i zaznaczyć żeby się drukowały. Ale można też wpisać dowolną notatkę do paczki/transakcji. Chciałbym aby taka notatka drukowała się listach magazynowych ale nie drukuje się.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...