Skocz do zawartości

Powiązanie towaru w Sello z systemem sprzedaży, jak usuwać?

Polecane posty

Witam

 

Mam problem z powiązaniem towarów w sello z subiektemGT.

Po usunięciu znacznika w SubiektGT "do serwisu aukcyjnego" i wykonaniu synchronizacji towarow w Sello. Towary które mają usunięte "do serwisu aukcyjnego" w SubGT, nadal w Sello maja powiązanie z systemem sprzedaży. Chyba nie powinno tak być?

 

Dlaczego usunięcie znacznika w SubiekcieGT "do serwisu aukcyjnego", po synchronizacji towaróww Sello, nie powoduje automatycznie usunięcia powiązania z systemem sprzedaży dla takiego produktu?

Jak usunąć w Sello, zbiorczo powiązania towarów z systemem sprzedaży jeżeli w systemie sprzedaży znacznik "do serwisu aukcyjnego" jest niezaznaczony?

 

Pozdrawiam

Link to postu

Znacznik w Subiekcie jest jednostronny, sygnalizuje tylko które towary mają się znaleźć w Sello. Jego usunięcie nie robi nic od strony bazy Sellowej i trzeba robić to ręcznie (usuń powiązanie) od strony towaru w Sello.

 

Jeśli jednak taka opcja będzie potrzebna to można pomyśleć nad jej dodaniem

Link to postu
  • 1 rok później...

Czy cos ruszylo sie z tematem usuwania towarow z sello?:) Oczywiscie bez potrzeby usuwania transakcji, pozniej paczek, itd itp. (masa niewykonalnej roboty). Nie ukrywam, ze opcja ta mi jest potrzebna, a nawet bardzo potrzebna. Od pewnego czasu po zmienianiu bazy subiekt towary mam zdublowane, malo tego, jeden ze zdublowanych towarow odnosi sie do zupelnie innego towaru obecnego w Subiekt. Czyli przy wystawianiu dokumentu do transakcji z powiązanym towarem co innego widać na dokumencie i musze domyslac sie, z ktorym towarem powinienem powiązać aukcje...

Link to postu
  • 6 lat później...

Znacznik w Subiekcie jest jednostronny, sygnalizuje tylko które towary mają się znaleźć w Sello. Jego usunięcie nie robi nic od strony bazy Sellowej i trzeba robić to ręcznie (usuń powiązanie) od strony towaru w Sello.

 

Jeśli jednak taka opcja będzie potrzebna to można pomyśleć nad jej dodaniem

 

Witam, czy coś wiadomo w kwestii zbiorczego usuwania powiązań towarów Sello z sGt?

Uzbierało się ponad tysiąc powiązanych towarów, które muszę zdezaktywować w kartotece Subiekta z okazji zbliżającego się czyszczenia jego bazy. Na "piechotę" niestety nie mam czasu i chęci. :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...