Skocz do zawartości
  • 0

Dodatkowy użytkownik Subiekta 123

1 odpowiedź na to pytanie

Polecane posty

  • 0

W celu dodania nowego użytkownika Subiekta 123, przejdź do konfiguracji użytkowników firmy Konfiguracja -> Firma -> Użytkownicy firmy.

image.thumb.png.9a8bc0c49efa219781ffdc7642f1416f.png

 

Zarządzanie uprawnieniami użytkowników odbywa się z poziomu serwisu Moje konto, które jest wspólnym miejscem do zarządzania licencjami oraz danymi Twojej firmy. Aby przejść do zarządzania użytkownikami, naciśnij przycisk Przejdź do zarządzania użytkownikami.

W serwisie Moje konto możesz dodać nowego użytkownika Twojej firmy, klikając Dodaj użytkownika.

image.thumb.png.03fd0deae2ac8c44cfecaabddf157d59.png

 

W formularzu dodawania nowego użytkownika wprowadź adres e-mail, na który zostanie wysłany link pozwalający na powiązanie Konta InsERT użytkownika z Twoją firmą.

image.png.8f0da02dfe71b27e65bfac65a632b491.png

 

Efektem dodania nowego użytkownika jest pojawienie się na liście nowej pozycji z informacją o wysłaniu linka aktywacyjnego.

image.thumb.png.2357bf6065d21c9aacf55b3b463b7486.png  

 

Użytkownik firmy po kliknięciu w otrzymany link aktywacyjny zostanie przekierowany na stronę logowania do serwisu Moje konto, na której będzie mógł zdecydować, czy chce powiązać posiadane przez siebie Konto InsERT, czy też założyć zupełnie nowe. Po pomyślnym powiązaniu konta z firmą na liście zaktualizowane zostaną informacje o nowo dodanym użytkowniku.

Poradnik: Jak rozpocząć korzystanie z udostępnionej usługi?

Po dodaniu nowego użytkownika możesz powrócić do Subiekta 123, klikając na link Moje usługi

image.png.b130a2a220547d834bd03aaf35bbc77a.png

 

... lub odwiedzając adres https://app.subiekt123.pl.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...