Skocz do zawartości

Sugestia do działań cyklicznych

Polecane posty

Witam,

Mam pewną sugestię dotyczącą działań cyklicznych w biurze NEXO. Czy byłaby możliwość wprowadzenia możliwości sortowania w danym działaniu? Dla przykładu mamy działanie cykliczne: Odbiór dokumentów od klienta. Mamy tam wszystkich klientów z dwóch filii (opolskie, łódzkie). Byłoby nam dużo prościej gdyby można było ich podzielić na oddział/cechę. Są tam co prawda obecnie filtry ale nie pomagają zbyt wiele. Byłoby też sprawniej gdyby sortowanie odbywało się tak jak na liście w z klientami biura (czyli naciskam na daną kolumnę i według tej kolumny sortuje). 

Link to postu

Rozumiem, przekazałem dalej taką sugestię i niewykluczone, że na wiosnę taka funkcjonalność się już pojawi (wersja 12 jest już praktycznie w pełni zaplanowana, natomiast wersja 13 to wersja deklaracyjna).

 

Na razie mogę jeszcze ewentualnie zasugerować poprawianie działania cyklicznego (klawisz F4 lub też prawy przycisk myszki i Popraw) a następnie skorzystania z opcji Filtruj która pozwoli na sortowanie m.in. po grupie klientów (jak wskazane niżej). Problemem tego rozwiązania jest jego jednorazowość - program zapomina od razu jakie filtry wybraliśmy gdy tylko zamkniemy poprawiane działanie cykliczne.

 

001.jpg

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...