Skocz do zawartości

Użycie licencji

Polecane posty

To jakbyście się "poważnie zastanawiali", to można by pomyśleć o takiej małej liście administracyjnej, gdzie np. Szef lub osoba z uprawnieniami, widzi te zalogowane osoby - w ten sposób można by np. znaleźć osoby blokujące licencje i je grzecznie poprosić o wyłączenie :D A już super opcją, była by możliwość wylogowania ich z tej listy, aczkolwiek to już spory problem, bo mogą mieć otwarte dokumenty itp.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

To sprawdzenie/wylogowanie użytkowników, to naprawdę była by super sprawa dla administratorów. Mam np. teraz do zaktualizowania słowniki i za cholerę nie wiem, kiedy mógłbym to zrobić, bezpiecznie dla bazy, a dzwonienie teraz do 50 użytkowników, rozsianych po oddziałach to się robi już problem.

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Chciałbym powrócić do tematu, w związku z dodaniem w wersji 17 aktywowania i dezaktywowania użytkowników - dziękuje za wprowadzenie! Wspominaliśmy wcześniej, że przydała by się jeszcze możliwość "wywalenia" aktualnie zalogowanego pracownika - np. jak robimy aktualizację, to przy naszych prawie 40 licencjach, prawie 15 minut trwa ich zorganizowanie, bo oczywiście zawsze ktoś zapomni. Rozważyli byście dodanie tej opcji?

Link to postu

Planujemy zmienić proces aktualizacji tak, żeby wylogowanie wszystkich użytkowników było wymagane - w tej sytuacji będziemy musieli dostarczyć możliwość wymuszenia ich odłączenia. Niestety, na razie nie jestem w stanie podać terminu wprowadzenia tej zmiany. Na pewno nie będzie to wcześniej niż w wersji wiosennej. 

Link to postu
  • 3 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...